Има један постер, име му не знам...

  1. Ima neko link postera: NEMES TAJ DJUBAR OVDE ISTOVARAT!

  2. Tuu umetnost ahhh..
    OVaj a jel ima neko link slike..tj dal je sacuvo u kompu poster???

  3. Imam ja. Ajde ubaciću ga sada na ImageShack pa ću staviti ovde.

  4. ae :D Hvala jos jednom :)

  5. Ahahahaha! Ijao, bash si zwatan detcxko, nashao si taj wa mene! <3

  6. Ma kaki za tebe :P Ja to za mene trazio posto prosto ARCXI! <3

  7. Хахахахаха, пушикет победила са овим другим постером!

  8. Neka slika je u pitanju...ne secam se, a pisalo je ....gore-onaj osecaj (pa nesto) a drugi red je-zna zasto...

  9. muss, tih postera sa "onaj osećaj" ima jedno... pa, cirka 534564564. srećno sa traženjem.
    ali nešto mi zvuči ironično ovaj tvoj post, ako sam naseo - jebi ga, baš. :)

  10. Ladno nemam latinicu! Dajte mi najbolje ocenjeni poster ikad!

  11. Некад је био овај, тј дуго времена http://vukajlija.com/zabava/posteri/505-virtuelni-svet
    Е сад немам појма који је то, можда онај за Новака, јер сад и мој један има више од овог горе.

  12. Ima jedan poster, kao neki pop obrće pogaču u crkvi a u komentaru piše nešto kao pipači blabla. Bijo bih veoma zahvalan :)

  13. Iako ne volim ovakve postere gde se sprdaju sa verom, linkovaću ti traženi poster jer vidim da niko nije video da neko traži poster.
    http://vukajlija.com/zabava/posteri/18527-pipaci-hleba

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.