Prijava

Na slici je šoljica za kafu, piše "Konačno - šoljica za levoruke"

Neko je -pio kafu kad je bio mali ; tako nesto
a na slici je cura okrenuta ledjima i vidi joj se kao rep ispod suknje

Neko je -pio kafu kad je bio mali ; tako nesto
a na slici je cura okrenuta ledjima i vidi joj se kao rep ispod suknje

http://vukajlija.com/zabava/posteri/86430-neko-je-pio-kafu

hvala obojici, mislio sam na ovaj od @Co

Ne mogu da nadjem jedan poster, mislio sam da mi je u omiljenima a nema ga. Slika je frizider, a tekst ide nesto kao "da , svetlo se gasi kad zatvoris - pusti me sad napolje"

treba mi jos jedan, stoji kengur na sjevernom polu i pise
Jebem ti ovu razmjenu ucenika :D

Meni treba poster na kojem neka baba i deda sede na plazi i matori je uhvati za sisu a ispod pise nesto kao "Romantika je za pickice"...

Na posteru je slika neke devojke koja je gola na krevetu. Vidi joj se dupe. Komentar je nešto kao 'studiranje u velikom gradu'. Poster je možda bio i u odabranima.

Ali najbitnije, dole u komentarima se javlja lik koji je zatekao svoju devojku kako se jebe sa drugim. Došao njoj u posetu, a ona ga prevarila.

Ajd' ako neko zna...

јел зна неко који је постер...нешто..као саобраћајни знак за пешачки прелаз...на знаку пише ПЕШЦИ

а у коментару пише...Геј парада - Лево?

и постер са лобањама из бивше Југе (Кучан, Слоба и то...) и пише: Оригиналне курсаџије!

Треба ми постер:
ТУ БЕР КУЛОЗА - Два медвједа кулирају!

Хвала!

Je l' može neko, ako nije problem da stavi link od ova dva postera, bili su u odabranima:
1. Na pojilu
2. A kad sneg počne da se otapa izlaze na površinu da izlegu jaja (ili tako nešto).

Hvala u svakom slučaju.

Xantas, i ja ga baš tražih, ako nisi našao, to ti je ovaj.

smorena, to i trebalo da budu ovaj, und ovaj ?

Video sam ga pre nekoliko dana. To je taj. Dobar je. :)

http://twitter.com/#!/milojesekulic/status/115033718183309312

"Jel im neko link na onaj jucerasnji poster na @vukajlija na kome su mladi oficiri a iznad pise "Parada ponosa"?"

Uf...ovo je od pre 4 dana, još nije bio ni odabranim...jedino da se pregleda svih 100 strana, mada...bolje da se vidi s nekim od modova....oh...wait. Čini mi se da je ovo znak da treba uvesti kakvu-takvu pretragu postera. :)