Prijava

Ako neko može da nađe jedan je neka rečenica iz sapunice, spominju se majka, otac, ljubavnica muž, ispod piše ''šta god napišem, pokvariću'', a drugi je ista ta slika i još nekakav crtež kao objašnjenje... Hvala :)

Излисатј их по популарности, тај је други.

U jbt, ubuduće malo više truda prije nego postavim pitanje... :/

Da li ima neki poster sa Đenarom Gatuzom, komentar nešto kao igra fudbal i ubija?

el moze neko da mi kaze kako se zove onaj poster sa nindza kornjacama, kada igraju sony, nesto kao splinter umro, i te fore...

Je l' se seća neko postera sadašnjeg pape u Hitlerovoj omladini?

Nem0, to je negde izmedju 700-te i 800-te strane...

Nije :( Na 847. sam našla sliku pape a ispod piše: ,,Deco, smirite se, neće boleti.'' I evo polako dolazim do aprila... Je l' znaš možda u kom mesecu je bio objavljen?

Je l' zna neko mozda na kojoj strani je poster Annoying orange? Komentar je nesto u stilu:pazi Vukajlijo, Fejs.

Može li neko da nadje poster gdje je na slici nekoliko rudara, a ispod piše "Objasni im kako si se umorio u kancelariji" ili tako nešto..

Је л' има неко линк постера са следећим текстом:

Дански краљевић Омлет, у епизоди
Јаје волим, јаје ником не дам

Је л' има неко линк постера са следећим текстом:

Мислим да је Блек Хол имао такав постер, али чини ми се да је обрисан.

Jel zna neko link onog postera "Ne bi da se hvalim , al karam " Na slici je neki supermarket ili tako nešto sa tim nazivom.

Jel postoji mogucnost da se uvede pretraga za postere? :(
meni treba ona slika gde Turcin gazi liniju u onom poslednjem napadu. Ako neko zna link sa tom slikom bilo gde drugde, takodje bi pomoglo...