Има један постер, име му не знам...

  1. Je l' ima neko link za poster, nešto na foru "garancija duševnog mira", uglavnom lik sedi sa kolutom zaštitne kese sa mehurićima... Aj' neka neko okači link :)

  2. Ne mogu da nadjem sekvoju. Gde je taj poster?

  3. da li neko možda može da nađe poster koji je ustvari screenshot sa Vuke, neki lik je imao poslednju reč u defki modem, a neko je izrimovao u komentaru sa "na kurac te nabodem" ili tako nešto slično? hvala

  4. Potrebno mi je ime postera u kome se opisuje detaljan raspored koriscenja wc-a u porodici od jutra do mraka.... Citao sam ga ali ne znam kako se zove. Trazio sam pod naslovom: Raspored koriscenja wc-a ali mi ne izvacuje nista.... Neka mi javi neko ako kojim slucajem zna taj poster...

    Unapred hvala....

  5. http://vukajlija.com/jedan-wc-i-sestoclana-porodica/84719

    Мислиш на ово? Али то ти је дефиниција...

  6. to je to.... :) Hvala tebra puno.....

  7. Da li je postoji neki poster gde su uporedjeni Isus i Optimus Prime? Ne mogu da ga najdem...

  8. ako bi neko mogao da mi pomogne da nadjem poster gde je klinka napisala
    mozete me povrediti ali me ne mozete povrediti

  9. chelikbash obrisan je

  10. Molim lokaciju famoznog postera, fudbal je u pitanju, i onaj osmeh iz crtaća.. Google nije kooperativan, a sad kad nema po poularnosti.. : (

  11. Secam se tog postera,kajt izmedju pirla i nest sa nekom facom a ispod pise izraz lica za koji smo mislili da postoji samo u crtacima ali ne mogu da dodjem do njega imam samo poslednje 100 strane .... izgelda da je to jos jedna novost za nas obicne smrtnike.

  12. Znaš li na kojoj stranici je bio otprilike, može da se dođe, kuca se gore u adresu broj strane..?

  13. Evo trazim ga bas sad ali ne mogu da nadjem,verovatno medju prvim posterima.

  14. Jer moze neko da mi da link onog postera
    ustaj sreco novi dan
    mamu mu jebem

  15. Вако... Предражињу, Џимију, Мингу и мени треба онај постер где је на слици мршави лик са длакавим рукама, а у коменту стоји "Ћао, ја сам Предражињо, да ли желиш да се дружимо?" Нисам сигуран, мислим да га је Резервоар Дог направио, нешто сам гледао код њега на профилу и не могу да нађем. Ако него зна сиугрно нека окачи овде, обећао сам људима да ћу наћи, не бих да прокоцкам њихово поверење лоло.

  16. Хвала мајсторе!!! За ово се добија пиво, а не за тамо нека улизивања на теми "платио бих му пиво" :)) Заслужио си, нирај време и место :)

  17. U redu je, sad sam završio apatinsko s ortacima. :)

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.