Има један постер, име му не знам...

  1. Poster na kome je Dule Pacov (Vratice se rode)
    A ispod pise Kakav Chuk Norris kakve picke materine ?

  2. Poster gde piše na prvoj slici otvorite taj i taj klip na youtube-u (dat link), prebacite ga do 28 sekunde. Zatim otvorite neki drugi klip, pustite ga, a onda pustite i onaj drugi...
    A inače se radi o najcrnjem mogućem humoru, kada ljudi oboleli od nečega ispada da đuskaju uz neku muziku, tako nešto

  3. Nema, obrisali su ga. Pitaću Sos-a.

  4. jel imaš komentar na njemu

  5. Не може само наслов за то, мора коментар.

  6. Haha, to je, samo nam se kolega koji je tražio izlogovao. Neka vratiće se.

  7. Evo ga drugi klip, a prvi je čini mi se uklonjen http://www.youtube.com/watch?v=ZThquH5t0ow

  8. Ukucao sam ovaj prvi URL s postera i pise da je video nedostupan. Mislim da sam sve prepisao kako treba, al' u slucaju da sam ja nesto sjeb'o, nek' neko okaci linkove.

  9. o failu gugla sa prevodom slika je imala jedan papir na kome je pisalo BESPLATAN RUCNI RAD a ispod FREE HAND JOB

  10. Hvala vam ljudi, to je taj poster. I to su ti klipovi...
    Eddie, okačio je oba klipa čovek u postu iznad tebe

  11. na slici je kesica sa lepo složenim keksom, svi su okrenuti u istom pravcu osim jednog, ispod je komentar i fazonu 'Monk bi od ovoga poludeo'

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.