Има један постер, име му не знам...

  1. Pa idi kod autora, to barem nije teško. Jel može neko da mi nađe poster kao,znam šta ste radili prošle sezone,tribine na slici,i onaj lik iz mrak filma.

  2. Nema niđe UPRI U ME KO U ŽIVOTINJU?
    jooooooooooooooooooooooj

  3. TOOOOOOOOO!

    To je taj, ovaj sa kerinom!

    Imaš 2 piva od mene, čim se vidimo spomeni, slobodno.

  4. na posteru je veliki ne ljuti se covece, sa flasama pica umesto figurica i dole pise "ne ljuti se jetro"

  5. hvala na ekspresnom odgovoru! :)

  6. Poz svima,
    često dolazim na Vukajliju, ali sam se tek danas registrovao, i to samo iz jednog razloga...
    Pre par dana/nedelja, ko zna, video sam poster na kom ekipa emisije Top Gear stoji ispred Zastave, a čini mi se da u komentarima postoji neki link za download emisije, ili tako nešto. E sad, pošto, naravno, nisam to odmah odgledao/skinuo, zaboravio sam naslov postera i od sve u propast...

    Zna li neko o kom posteru se radi? Mogu li dobiti link tog postera, ili makar link za download emisije..?

    Hvala unapred,
    srdačan pozdrav.

  7. Jel zna neko poster sa Hrabrim tosterom i nešto kao fora i onda sam ja lud.... Nešto tako.. Hvala unapred

  8. Hvala puno Vuče! :-)

  9. Bio je neki kao orgazam za mozak, bilo je neka glupost da se uradi bla, bla i napravljen poster. Mislim da je na groblju. Pa ak' bi mi to neko mogao nać bila bih zahvalna.

    Groblje za postere ne postoji. Možeš ovde da pronađeš ako ga ima. http://vukajlija.com/forum/teme/11282

  10. Treba mi onaj poster gde tri cure-plavuše valjda,a možda je i jedna crnka među njima pevaju,drže mikrofone,a jedna ga je stavila u usta.Bio je više puta postavljan,al' ne mogu da ga iskopam nikako.

  11. Znaš li možda tekst na posteru? Odprilike.

  12. Moj poster, sad ću ti ga dat

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.