Prijava

Ha ha xD
Eto me odma xD

fade da napraviš vpn treba ti isto public ip, kod telekoma na VDSL-u daju public ip.Al razlika između ovog tipa vpn-a i vpn usluge kod nord vpn-a je u tome što ovde ima broadcast i vidljive su igre u LAN kao praktično da si na LAN.A najveća glupost od gluposti je što su rezervisali ceo blok 100 i 10 za privatne ip adrese na njihovim dzinovskim ruterima a to je veliki gubitak za public ip adrese koje se mogu naprave na tom opsegu klase A.A inače VPN može praviš sa nekom dual core krntijom s 2 giga ddr2 i nekom slabom grafikom ako ploča nema integrisanu, i taj kompjuter koristiš kao vpn server.

Fejde nemoj navlaciti ljude na lazne ip adrese. Skupicemo se zajedno da igramo 5 na 5 dobrodosao si uvek

Usput ako server nije bio lazan hvala za kreiranje istog mora da si povukao vezu za neki hosting

Ja mislim da moze i na privatnoj ip ako smo na istoj baznoj stanici ja i drugar naoravimo server jos sa manjim lagom za igranje i meni je to iskreno najbolje da nabedim drugara ili vise njih da se pretplatimo oboje na istog provajdera i oboje idemo preko istog provajdera na istoj baznoj stanici i napravimo server i imami najbolji moguci ping.I tu ce mi server bude recimo 10.16.0.55:27015 i on nek ima privatnu adresu 10.16.0.78 na istoj baznoj stanici ima ce najbolji moguci ping.

mnogo mislite, al niko ne instalira

upalite kantera, počnete server, stavite 127.0.0.1:27015, onda lepo na ruteru (mora da se ima javni ip) metete forward porta, i turi adresu ovde i igraj.

bukvalno 5 minuta posla, al svi se stisli, oćete da igrate, svi nešto misle treba ovo, ono, a niko da grune adresu i aj.

Lista stagnira neko vreme imamo li novozainteresovanih

Posto vidim da novih clanova vukajlija kanter tima nece biti, da li je ovih 5 ljudi za da napravimo klan od nas 5 i trazimo protivnike koje cemo da sibamo

U nedelju kidamo 1.6, postavicemo server u dogledno vremo ovde

što bi reko kazan

biće

Вучић вам је забранио јавна окупљаЊа

Moze kanter da igram al malkice da istolujem sa chitovima, gde cu koristim automatski awp recimo to je awp sa speedom, trckaranje sa spidom, gravity promenim jer dosadno mi na obican nacin.Mrzim sto dobivam perma ban al ljudi jednostavno ne shvataju da ocu da trollam a ne da dizem svoj skor chitovima.Najbolje kad bi znao programiranje pa napisem neki svoj chit za trolovanje.

Moze kanter samo ako si gold 5

kanter server deje?