Prijava

lik sto mu odgovara. prvo krene sa kuca i onda dodje do pisa i kenja.fin sam ali i nisam.

па зар се није иселио дебели шта једе говна сад

prvi SNS političar žrtva virusa.

a koliko je tek poštenog i izigranog srpskog naroda žrtva SNS političara?
lol
nema nešto Vučića, šatro bolestan pa se ne pojavljuje, a ovamo radi rekonstrukciju lica i pod okriljem 24h karantina beži sa već prebačenim milijardama na kajmanskim ostrvima i ostavlja Vesića i co. na nemilost i nemilost razjarene rulje zaražene korona virusom

nema nešto Vučića, šatro bolestan pa se ne pojavljuje, a ovamo radi rekonstrukciju lica i pod okriljem 24h karantina beži sa već prebačenim milijardama na kajmanskim ostrvima i ostavlja Vesića i co. na nemilost i nemilost razjarene rulje zaražene korona virusom

potpiso bih ovaj scenario, ako mi za nekog nije zao da pobegne s lovom od ove bagre, onda je to vucic jer je jedini koji sve ovo ne radi samo zbog para

lik je opsednut time da bude najveci srbalj svih vremena, ostali su samo govanca koja bi da uzmu koji dinar

Pa i prvi umrli kad je bio uvalio premijeru da to saopšti. A do tad se nije skidao sa tv-a.

Sad umiru kolko hoćeš, gde da se pojavi. On je samo za lepe vesti, 24h policijski čas i sl.

каква су господа кеве ми и професорка дарија и џуиш мејџор коен и ова жена из лазе.

толико нису пали на ова полу малициозна питања од ових усташких новинара из ал џазире итд. без срџбе, ега, прекора, лепо шмекерски одговорили, свака част.

Zato što nisu političari, pričaju kako jeste.

Zato i gledam ove konferencije, prijatno je slušati ove ljude.

A onda izađe vučić i pizdi i plače i diže paniku, govna mi se jedu.

па тај фазон

Kazu upuceni da Kon bukvalno niti jedan naucni rad nema napisan za zivota. Samo prenosim.

Drugo, juce kao frka, placu, umrlo sedmoro znas kao nije trenutak za pricu, ne mozemo ovo da izdrzimo, ustadose i odose za 2 minuta, a onda ode na pink i kenja dva sata u emisiji. pa jebote

Ništa čudno ipak se radi o čoveku koji je muljao sa vakcinama u doba svinjskog gripa

Da, to mu se zamera, da je bukvalno na njegovo insistiranje uvezen pun kurac vakcina, cak ga u lekarskim krugovima zovu veletrgovac... ne znam majku mu jebem da li smo mi kao drustvo toliko trulo da niti u jednoj oblasti zivota ne postoji covek koji nije uprljan, kompromitovan, ili vucic specijalno bira uvek ljude kojima je moguce sta naci radi lakse kontrole...

kad zarazis prvu hiljadu posle ide lako

Da se ne lažemo, ovo je preogromno iskustvo.

https://www.istinomer.rs/akter/predrag-kon/

nesto kapiram da bira te sa puterom na glavi kako bi ih lakse kontrolisao i ako nesto pocnu da se kurobecaju da im kenja da su otimali sa djilasom npr.problem je u tome sto ima izbora bas velikog jer su ljudi generalno govna.oni koji nesto vrede,ne bi sa vucicem bili u dilu.ne zbog njega samog,vec bi morali da lazu,mazu,drukaju, da se uvlace, jedu govna kako im se kaze.