Prijava

велетрговац хахахаха

па лик је јеврејн и то из породице кон, фазон топ 10 на свету, избацили би га из племена да не зарађује мало са стране

lol onda je i marko kon jevrejin posto mu je ovaj stric

realno,mogu oni biti i najbolji na svetu ikada ako im neko drugi napise sta treba da kazu.ne kazem da je to slucaj,ali ovo je srbija pa je i sve moguce.

Kon, Coen, Cohen

Kon znači čuvar hrama, otud je prezime vrlo rasejano medj narodom izabranim u raznim varijantama

ali ove mere da jednom u dva dana jedan clan porodice moze da izadje po hranu, pa onda ova hapsenja ljudi koji su sirili lazne vesti (bukvalno svako u jebenoj srbiji siri lazne vesti, ili iz zlobe ili iz neznanja)...

mislim da ce se vucko tesko odvici od ove kontrole koju sada ima i prostora za eksperimentisanje, on je i dosad bio autoritarni vodja, al sad ima mogucnost da isprobava stvari koje nije ni sanjao da moze, bas me zanima sta ce biti kad prodje ovo sranje

sutra posle 6 se obraca otac nacije.vidim da vam nedostaje.

sutra posle 6 se obraca otac nacije.vidim da vam nedostaje.

a jbg, kad se jednom navuces na to, nema nazad

verujem.
ko hors.neverovatan osecaj,a sjebavate te celog.

mlađima je to kul, nama koji pamtimo zlobu, matića, perčevića niš specijalno, već viđeno... male razlike, daleko su gluplji sad, pa nadoknađuju bezobrazlukom i činjenicom da imaju još uvek kakvu takvu podršku soroša i klintona... ali sve u svemu amateri za sps

Sevastokrator_95
ali ove mere da jednom u dva dana jedan clan porodice moze da izadje po hranu

Ovo nisam čuo. O čemu se radi? Je l to donešeno ili plaše narod?

U Divljane ih odveli, odmarališe za decu pored Niša. Tj bilo je, svi smo tamo išli kao klinci u osnovnoj. Sad je prihvatilište za migrante.

Ne znam sto kenjate po STRUCNJACIMA, stvarno su vise nego ok glave. Glave koje su ulegle kad su vucic i vucicevi bile dodatne pickice, vise nego inace. Po principu, oko svega oko pandemije se vi bakcete, objasnjavajte sve, pricajte lose vesti, a ja cu da ostrim kurac kad mi se digne, i pricam kako cu da dam svima po sto evra.

Koliko znam, a trebalo bi da znam za sve sem za onu mrsavu plavu, nju ne znam ko je, da su skroz ozbiljne glave. Cak i Kisicka, iako je zaova Nele Kuburovic.

A Goran Stevanovic je bas do jaja lik, i sto je nezamislivo, bas protiv Vucica, otvoreno. Al jbg kad je ime, ne samo u srbiji nego inace, morao je vucic da ga cima.

vucicev propagandni tim je jako vesto vezao pojam drzave i vucica, samim tim sve sto izadje kao nacionalno (ovaj ili onaj) odmah se vezuje za vucica, sto kod jedne grupe izaziva divljenje kod druge gadjenje.
oba su totalno emocionalne reakcije, nemaju veze sa razumom. jebi ga, kao drzava se bore ljudi protiv epidemije kako znaju i umeju, dok propaganda sasvim fino povezuje sve sto je dobro sa vodjom a sve sto je lose sa onima sto su protiv vodje i perfektno cilja kog treba da cilja.
moja pretpostavka: sns na narednim izborima pokupio oko 5% sps biraca i 5% onih sto pricaju "ma svi su oni isti"

imas pametne ljude po srbiji.
ovakvi https://www.ozonpress.net/wp-content/uploads/2020/03/nestorovic.jpg ih zovu kad zagusti, a onda kad prodje vrlo brzo uklanjaju, otpustaju i jure da se ne vidi koliko su sami nesposobni, i da im ne prave konkurenciju.
obicno tako nekako biva u diktaturama

gde ti bese zivis celt