Prijava

Izvini Triforce ali meni i dalje neverovatno deluje prica da je Trump neki spasitelj i Boziji covek. Moje misljenje je da je to sve napravljeno kako bi se izlozio narod da glasa za Trampa. Poput neke neoficijalne kampanje.

Naravno, ne iskljucujem ni mogucnost da je sve ovo neka veca igra - da je i cela ova prica oko Qanona pustena da se narod baci u neke podele ili da se da privid kao "AHA- Znamo sta spremate satanisti i pedofili i nece Vam proci za rukom".

Tesko je pretpostaviti sta ce biti u narednim godinama ali meni Qanon deluje samo kao jedan deo iste price serviran iz iste kuhinje.

Ne dozivljavam ga kao nikakvu revoluciju i budjenje Biblijskih razmera.

Da li ti smatras da on to jeste?

Mislim, trudio sam se da sve to pogledam iz raznih uglova ali prosto dosta nekih stvari se nije desilo, koje su bile najavljivane, pa mi sve to malo ne pije vodu.

tramp mesija hshshsshsh

Onda ne razumeš priču Ejduse, ni ja ne verujem da je Tramp božiji izaslanik već je čovek postavljen kao izvršilac (ovog puta umesto za zlo u svetu sada je po prvi put presjednik u USA iskorišten za dobro u svetu što znači da se desio nekakav preokret moći). Da li ti stvarno misliš da nazovimo ih tamna strana ne čita Q postove i zašto si ubeđen da su ovi putevi komunikacije namenjeni isključivo nama? Dakle ovde se radi o uceni i smišljenim potezima s kojima će se neprijatelj saterati u ćošak. Da Q stvarno nema nikakve dokaze i da se stvari koje je najavio nisu desile zašto misliš da bi postovi bili toliko cenzurisani? Nažalost moraš shvatiti da ti trenutno škiljiš kroz malu rupicu iz nekog zatvorenog podruma i oko tebe je mrak tako da nema teoretske šanse da sagledaš širu sliku sve i da hoćeš. Ne moraš noću budan da strepiš šta će biti sa celim svetom, oslanjaj se na svoj instinkt i uživaj u filmu brt

Sad sam se setio nečega Eru hahahaha pa ti si lik koji je upado na čet pre par godina i svaki put kad promoliš glavicu ja krenem da spemujem nešto tipa Eru ŠIPTARČINO hahahahahaha ajao koja priča pa ti si i dalje povređen duboko zbog toga kapiram sad da je ovo atak na mene lično i to ke okej smogni snage oprosti mojoj mladosti neću više nikad to raditi xD

Triforce ovo je vec tužno ae ne blamiraj se vise pls

Pitao sam već negdje ranije pa evo da ponovim:
Postoji li ijedna teorija zavjere za koju su rekao ma ovo je glupost? Ako, da koja?

Sad sam se setio nečega Eru hahahaha pa ti si lik koji je upado na čet pre par godina i svaki put kad promoliš glavicu ja krenem da spemujem nešto tipa Eru ŠIPTARČINO hahahahahaha ajao koja priča pa ti si i dalje povređen duboko zbog toga kapiram sad da je ovo atak na mene lično i to ke okej smogni snage oprosti mojoj mladosti neću više nikad to raditi xD

strasno brt, meni ovo da si radio ne bih preziveo jebeno, molim te prestani da nabijas takve komplekse ljudima, ovde smo samo da se druyimo i yajebavamo

Hahahahah Eru ljut zbog Tačija xD

Pitao sam već negdje ranije pa evo da ponovim:
Postoji li ijedna teorija zavjere za koju su rekao ma ovo je glupost? Ako, da koja?

Da ima ih na gomile neke od žešćih debilana su ravna zemlja, atomsko oružje ne postoji, globalno zagrevanje itd
Edit: globalno zagrevanje ne kao teorija zavere no ovo sranje što Greta potura

pas migrant mame kad smo na kompjuterima

Изостављен је један битан детаљ у Трифорсовом клипу а то је да је Cuties добио награду на Санденс фестивалу чији је суоснивач осуђени педофил.

daj sve sto imas qanonovo vezano za pedofiliju trifors a tramp mesija me ne zanima

Qanonujem normalno pa onda kurcem u picku!