Prijava

"imam informacije koje be strpale mnoge u zatvor ali neću da kažem jer bi me ubili" hahaha. Imaš kurac moj.

Triforce ti si sve jadniji i jadniji.

Jel može neko da objasni Zglavkaru o čemu se radi ja stvarno nemam živaca

Triforce. Da te nešto pitam. Zašto dozvoljavaš da te ovakvi šarlatani i prevaranti jebu u mozak?

Ma pusti Zglavkara on je u fazonu ljubav, bratstvo i jedinstvo. Bitno je kakav si covjek i te price. Naivan je. Ali nije los ovako.

Ti ili si zrikav ili ne želiš da se fokusiraš na ovo što sam okačio namerno

Okačio si nebulozni idiotizam kao i obično. Teoriju zavjere. Adrenochrome budalaština u koju vjeruju oni koji lako padaju na bullshit.

Zašto? Zato što si idiot.

/facepalm

Jadničak misli da će Trump biti instaliran kao predsjednik poslije audita. Lol.

Ista stvar sa onim MyPillow idiotom Mike Lindellom. Kao ima informacije. Ima KURAC.

Zašto im vjeruješ kad je očigledno da ciganišu za koju paru. Aj da čujem. Nemoj kačit budalaštine. Odgovori pitanje.

Verujem forenzičarima i velikom broju tehničara u svojoj struci koji su brojne godine provodili na glasačkim mestima jbg

Kako uhvatiti veoma opasnu životinju u zamku?

Unapred da odgovorim celtu ako napiše "pa gago ondha ne verujes nauchnizima i legarima"
Verujem naučnicima i lekarima više nego svima samo što su cenzurisani i ismejani u medijima da ne mogu ni da dopru do ljudi poput celta

ja sam zvanicno jedno vreme imao titulu naucnik, dogurao sam i do seniora, svega mi ne zajebavam se, i moje naucno misljenje u koje verujes je da jedes govna

To nije nauka celte saberi se