Prijava

Bila bi fora da ispadne kurcina od ovih 100 evra i da Vucko uzme po 10 kinti od svakog ko pozove, kontam da je to 50 milki dinara manje vise

Pa vidim ljudi masovno kukaju na martovske račune za struju hahah

Mislim, i meni stigao nenormalan račun al kao našao sam opravdanje neko. Dok nisam video da nas je sve sjebao. Lol

I meni brale, stiglo preko 50 ojera
Jos sam zvao i ocitao im sat, ali ocito su upisali sta su oni hteli, majku im jebem

Pa uvek na struju se moź maznu pare i kao posle ih poklanjaš. Xd

Ću glasam za njega da znate.

ortak mi reče da neki njegov ortak čiji je stric pandur ne sme da aplicira za 100e, ni on ni njegova porodica inače kao sledi otkaz.
pošto nije iz prve ruke ne mogu da potvrdim verodostojnost, ako neko ima nekog pandura u bližoj ili daljoj porodici mogao bi da baci neki info

A čuo sam da u isti koš spadaju i sva opštinarska piskarala i radnici elektro distribucije (mada to su ipak pristojno plaćena radna mesta za ne baš tako školovani kadar)

Sta ces sa sto evra? Da razmenim
Al u dinarima se dobija tako da cu uplatiti precedniku i konu na racun zasluzili ljudi ostao sam ziv

A mozda Nestorovicu da uplatimo svi ,ipak covek je humorom i pravljenjem budale od sebe na taj nacin zabavljao ljude

plot twist.
nestorovic imao pravu spiku,ovi ostali lupetali gluposti i pravili se pametni.

Ma covek je legenda ,ko bolje razmisli

plot twist.
nestorovic imao pravu spiku,ovi ostali lupetali gluposti i pravili se pametni.

Tako i ispade. Ne znam za sve njegove izjave pa ne mogu da tvrdim 100%, ali da, za sve ono sto jesam cuo, jeste bio u pravu, i svakako je dao vise tacnih izjava nego bilo ko od ovih majmuna po TVu.

Plus, svako ko je saradjivao s njim kaze da je ozbiljan strucnjak i jako pametan, a nasla krezuba maloumna masa da ga podjebava.

dajte ljudi nemojte me sprdati, jel ste vi culi one gluposti o tesli

nisam uzo i neću, nek daju nekom drugom

https://nova.rs//wp-content/uploads/2020/05/Untitled-2-9-470x314.jpg

Лепе девојке вас гледају и смеју се како сте сиромашна гоwна.

jel ste vi culi one gluposti o tesli

Nismo, zato sam se i ogradio, nisam dovoljno ispratio sve izjave. O cemu se radi?

nisam uzo i neću, nek daju nekom drugom

pa daće, nekom stranačkom botu

Nismo, zato sam se i ogradio, nisam dovoljno ispratio sve izjave. O cemu se radi?

https://www.youtube.com/watch?v=IuazSiFBu_M

evo recimo na 1:21, al mislim da ima jos gluposti, svasta je pricao

"Tesla nađen bez znakova smrti"

hahaha nestorovic gledao the prestige mislio da je dokumentarac