Prijava

inace, predao je Gazivode siptarima pre par dana, cisto da znate

na sta konkretno mislis bombas, moze neki link

a sto kazem da nece da se daju 100 evry, nego se mazu oci, da se popljune po nekome. aj na papir:

imas jedno 4mil ljudi koji treba da pozovu. svakome treba minut (optimisticno). to je 66666 sati razgovora, tj 7.61god telefonskog razgovora.

ako hoce da to obave za recimo nedelju dana, telefoni koji ce da rade 24h svi, konstantno, treba ti linija sa 2777 telefona, koji svaki minut, svakog dana, 24h, nedelju dana primaju brojeve racuna koji se negde zapisuju i posle procesuiraju. da kazemo kurac ovome, i da realno treba ti 5000 ljudi organizovanih za ovo.

5000 drzavnih sluzbenika organizovati je posao od cirka god dana. za ozbiljnije stvari na koje su navikli (pasos, licna karta) pa kad odjednom naidje menjanje, to traje godinu dana a ne kao evo sace zamenimo.

sad, moze to da se odradi i automatski, da masina slusa i AI hvata broj racuna iz razgovora, ili da se unosi tastaturom, ali za AI da se ne lazemo, a tastatura, racuni imaju i slova, 50% ljudi nece da ume to da uradi kako treba, i opet ima da traje god dana.
a i to da rade, odmah bi najavili i onjaln unos, cisto da rasterete sve to.

ali prijatelju, njima nije cilj da daju 100€

evo sevastokrator odgovorio sam dok si pitao

da ponovim jos jednom da se nadovezem, prvo sam trebao racunicu:

5. maj ili kad vec treba da bude: penzioneri ce dobiti jednokratnu pomoc od 100€, ali cemo isplatu da vrsimo u 5 rata ili tako neko sranje. za ostale cemo da vidimo
6. maj: odjednom u svim novinama nekako svi pljuju na vucica kako je licemeran, pokazuju sve mane ovog idiotizma i tako te sranje. dezurni vucicevi pljuvaci pod kontrolom snsa. alo jedino cepa naslove "djilas ne daje vucicu da vam da 100€"
7. maj: posto vidim da se mnogo bunite i necete 100€, nema za ostale. zahvalite djilasu i ovima sto se bune da nece na tome.
krajem maja, jun: smanjenje penzija za 5%

boli me kurac za ponizavanje uzecu tih 100 evra bolje nego da taj budzetski suficit bude ulozen u jos jednu zicaru na kalemegdanu
nego kazite mi kad se tacno zove kojeg datuma pocinjemo mi nepenzioneri da zovemo
i jel ti dobijas celte pare hahah

naravno, dobiće i zastavu od vesića

Iako sam gastoz sleduje mi 100€, ako neko hoce da uzme moje pa da delimo 50/50

Ja poklanjam svoje

pa pokloni bar u dobrotvorne svrhe nemojte da ne uzmete bukvalno ce to uloziti u dalje reklamiranje SNS-a ili tako nesto, ovako bar imate neki kurac od toga, recimo 1000 ljudi ne pokupi tih 100 jura i eto ti 2 fina dzipa za nekog iz sns kadra

Vrati mene 200 eura sto sam dao tvome tati

Je l moram dati punomoc da pokupi neko drugi, ili da se uplati recimo na racun srbi za srbe. Posto nisam u Srbiji i necu do novembra biti bar

Bice za vučelu para zvao ne zvao. Drzava pala za vutru, sve ok. Najmanji problem su 100evra kome idu ako ne uzmes
Penzionerima sleduje po sili zakona kao. To se zove kupovina glasova

za gastoze poseban link: jodlovanje.gov.rs. ne treba punomoć.

E jbg meni kurac od tih 100 evra. Ne znam više ni koji status imam tamo. Prošli put sam morao čoveka da jurim na granici da mi overi sošku. Inače dodjem, sednem, pojedem, popijem, niko me ništa ne pita.
Ali siguran sam da nemam srpsko državljanstvo, tako da... više para za vas :)

Gde je sad onaj mim sto evra sa evrom