Prijava

Nestorović je Miroljub Petrović za još veću sirotinju, za one što se prijavljuju za DNK emisiju.

Pre nego sto pocnete da me prozivate da sam sirotinja i da mi je stalo do 100 evra, nije u pitanju mojih sto evra nego imam neka potrazivanja pa mi ovo leze kao A na 10 da naplatim (samo treba blagovremeno da reagujem)

koliki kompleksaš treba da budeš da se pravdaš nekome za 100 evra. I onaj mamlaz Teša objavio kao uzeće ih jer sns tera ljude da potpišu da neće uzeti, pa iz protesta je rešio da ih uzme.
Uzimajte pare i ne palamudite, koga boli kurac da se pravdate. A ti što najviše seru da im poniženje i izmišljaju neke razloge zašto ustvari uzimaju prvi su se prijavilii.

Nestorovic faca ozbiljna haha

Буцке и Јована Поповић треба да сниме порнић

evo recimo na 1:21, al mislim da ima jos gluposti, svasta je pricao

Aha, nisam vidio ovo, I stand corrected

Mislio sam najvise zbog izjava o Koroni, jer tu otvoreno pisa po ovim debilima tipa Kon, Loncar, Vucic itd koji guraju mejnstrim propagandu i plase narod. Pricao je isto da je virus vjestacki, da su 80% radova o koroni za smece i da je previse para i politike u cijeloj prici, da respiratorni virus ne moze istovremeno da ti napada i mozak i srce i sve moguce, da su maske besmislene, pa na kraju krajeva i ona o fejsbuk virusu nije daleko od istine, ako u svakoj zemlji oduzmes slucajeve koji se lazno vode kao zrtve korone, ostaju ti smijesne cifre itd

Opet kazem, to su samo stvari koje sam usput uhvatio, zato se od pocetka ogradjujem, mozda je i tu imao koju glupu izjavu, ali je imao i prilicno dobrih. Plus ono sto sam rekao vec na prosloj strani, svako ko je saradjivao sa njim je uvijek pricao sve najbolje o njemu, znam vise njih

a nestorovic je neki covek veseljak koji je naucio medicinu, jbg ne mozes mu nista zameriti sto se tice strucnosti i kompetentnosti, on zaista jeste vrlo dobar doktor a od mnogih sam cuo i vrlo dobar profesor, sad za nacin komuniciranja sa javnoscu to je vec druga stvar. neke medicinske dogmate mu zameraju i to sto je open minded prema pojedinim alternativnim resenjima koje zvanicna medicina odbacuje. nije antivakcinas vec je dovodio u pitanje kvalitet nekih vakcina, to su razlicite discipline. a ovo za teslu i slicne teorije, to je sve bilo irelevantno za pandemiju, to se caskalo onako uzgred, zaprica se covek pa lupa svasta hehe

pomalo je nepravedno razapinjati ga zbog one konferencije kad je izjavio da je ovo najsmesniji virus. ko je gledo celu konferenciju uzivo mogo je da skapira da su se svi dogovorili da izadju i pisaju po virusu. dakle prica kojom se nestorovic vadio da je bio zrtveni jarac koji je imo zadatak da smiri narod da ne bi opljacko apoteke i prodavnice bar meni ima smisla, jer su i dr pelemis i kon i sam vucic tada dali na toj konferenciji podcenjivacke izjave vezane za virus.

ne znam kako da podelim post sa fejsbuka, uglavnom poslednje ovo što je žutokljunac objavio: https://www.facebook.com/tesatesanovic/timeline?lst=100002860966850%3A100003568464239%3A1589550532
želi tih 100 evra kao kučka, a blam ga da potraži pa smišlja izgovore. Sve više mi ide na kurac Teša. A bio mi simpatičan kad je otvorio kanal.
Ali interesantno je posmatrati kako se koprcaju u želji da opravdaju taj ultra blamantan potez traženja.

nestorovic nije ni prvi ni poslednji ucen covek koji je iz xyz razloga skrenuo, znam gomilu takvih, ima ih i po univerzitetima

problem nastaje kad covek dodje do malo medijskog prostora, pa izvali neku glupost, pa masa krene da se lozi na tu glupost (ili mu jednostavno vlast pokrije ledja), pa se on okurazi i krene da prica sranja koja nije ni planirao da kaze jer skonta da moze i da mu dize popularnost

izaslo mi da mi prave novi racun

iako vec imam racun u mobi banci oni prave jos jedan

A kako ce nas kontaktirati ako im samo damo jbg i broj licne? Preko goluba?

de ti to izašlo?
Pošto imam već račun u banci

svima se pravi namenski malog koliko sam ja skonto

da, da ima na idp trezor da se provrri status

Poz Maestro, da li nisi podigao svojih sto evri i da li si uspeo da nateraš dužnika da podigne njegovih i vrati ti potraživanje? Preko koje banke si išao, jel sve proteklo ok?

Jedva čekam izbore XD

pa ovde ni svaki peti debil nema ispod 30

Ovde smo svi debelo preko 30