Prijava

Ništa njoj ne fali, te sps kadrove ne možeš ni minobacačem, kanda su otkrili tajnu svake besmrtnosti, naročito političke

pa niko omrazen da umre od te korone jebene

Kad bi ove prekodrince, selektirano

tesko, stekli smo imunitet jeduci vucje brabonjke.

Kaži mi da ste ih makar stavljali u lepinju sa prilogom nekim, niste ih valjda klot onako žvakali?

Ima li neki sajt gde je lepo nabrojano gde nas ne primaju, u koje zemlje može da se ode i uz koje uslove.

Neću na more, za nešto drugo mi treba.

kolko kapiram mozes da putujes i dalje gde hoces iz srbije, ali moras u karantin.
nije ovo samo za gradjane srbije, nego za svakog ko bio tamo.

to je vrlo fino doslo avio kompanijama da voze prazne avione i ne vrate pare za karte. kao evo, mozete da letite, sta nas boli kurac

Nije baš celt, u dosta zemalja nam je zabranjen ulaz. Ne žele nas iz doline lepre.

Kakav god da je, ali Tilmu se ne može ne priznati korisnost. DONEKLE nemoj poleteti sad jer sam te pohvalio malo

Nego, jel napravio neko foru od vas sa maskom, jel ste crtali nešto, šarali

Šta bre da poletim seronjo mali.

Nego, koliko je dana od protesta?

Dugo drže zaražene i mrtve na 300 i kusur i oko 13 mrtvih.

Moraće bar par dana da pljuju po protestima i prikazuju neke velike cifre.

Mada, možda su posle prvog dana protesta i onih sranja skapirali da narod nije baš tolika stoka. Viđećemo.

trenutno srbijanaci mogu samo u bosnu. srbijanci mogu i u tursku jer bugarska jos uvijek dozvoljava tranzit za srbijance.

Vidiš da si poleteo odmah, klošarčino matora. I šta ti znači ovo "narod nije stoka", šta si ti, neki osvešćeni revolucionar?

7. jula su krenuli protesti. Danas je deveti dan.

Znači od ponedeljka realno može da kenja i da manipuliše brojkama, da protesti ispadnu jedina stvar što se umire od korone.

Kako si majko kako si Bobe Roče?

trenutno srbijanaci mogu samo u bosnu. srbijanci mogu i u tursku jer bugarska jos uvijek dozvoljava tranzit za srbijance.

jebali vas srbijanci u dupe, posle se ljutite kad vas zovemo bosancima

za mene je "srbijanac" bar podjednako uvredljivo koliko i "bosanac" za srbe iz bosne

http://rs.n1info.com/Zdravlje/a620450/Kisic-Tepavcevic-Srbija-ce-medju-prvima-imati-vakcinu-protiv-koronavirusa.html\
Zasto jednostavno ne ucuti vise? Inace, malo je poznato da takozvani doktori Kon i Kisic-Tepavcevic nisu nikakvi klinicki doktori, odnosno nikad u zivotu nisu pregledali ili izlecili pacijenta.