Prijava

I da biju ove sto nece.

Ovo je kraj civilizacije kakvu znamo.

Lepo je videti da se građanstvo konkretno buni i za takve sitnice i nametanja pravila. Podrška

pa biće kraj civlizacije, ali ne zbog korone nego zbog jebenih ljevičara koji su u svakoj sferi života već postali nametljivi.

naravno, levicari su kancer sveta, jebes koronu, ekonomsku krizu, ratove, opasnost od nuklearnih sukoba, globalno zagrevanje, rasne nemire i migracije, karikaturne populiste u pola zemalja sveta

Jeste jebite se levičari

Hanice podgrej mi djuvec ne bilo ti zapovedjeno

Zapaljenje muda hahaha

hahah
dobar je ovaj nestorovic.kapiram da po ceo dan gleda nesto tipa drevni vanzemaljcu i deretica.posle ide na sljaku i pocne da prica masi.jel znate da su srbi vanzemaljci.imam dokaze,ozbiljno.

UŽIVO NAJNOVIJI PRESEK KORONE U SRBIJI: 6 preminulih, 359 novozaraženih, na respiratorima 81 pacijent

Policijski čas u beogradu ili zatvaranje grada za ulazak i izlazak hahahaha jebiiii vučko

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=07&dd=02&nav_category=12&nav_id=1702490

ja lepo kupio karte da dodjem malo u srbiju u julu, al ono kurac.
sto je najgore nece ni da odloze lepo letove, pa da mogu zamenim za nekad, nego ce samo da propadnu karte.

Најгори дан од 17. априла (по званичним статистикама), ближимо се рекорду од 445 (16. април).

mene moji cimali da dodjem, ja reko krajem jula, pocetkom avgusta cu, racunam tad su najvece vrucine bice okej

kurcinela, najebasmo ko zuti

Nestorovic je ozbiljna faca, jebiga imao par gafova na pocetku price pa ga sad neki kvaziobjektivni novinari provlace kroz blato i izvlace stvari iz konteksta