Prijava

pa slovacka je od svih evropskih zemalja mozda i najbolje hendlovala koronu, drzala se dobro i ceska ali njima se kasnije malo otelo

policijski cas od petka do ponedeljka IDE GASSSSS

Je l samo za Bg ili za celu Srbiju?

Pola portala prica jedno a pola drugo.

Posle ce malo da pusti pred kraj leta, pa na jesen opet u obor. Zivi bili, pa videli. Tacno priprema mozgove na diktatorski oblik vladavine i erdoganizaciju onoga sto u Srbiji jos nije erdoganizovano.

studenti veceras izlaze

Ocel biti ispravljanja bubrega?

oce kurac ne radi nas vodja na tom principu, ako se neko prebija to je u 4 zida

Brate Vučela me ponovo spašava, zapao mi je sam đavo za poslodavca i slobodan vikend će mi biti bukvalno preporod

Najgore što mu puna usta humanosti i čovekoljublja a nasrnuo na mene da me bije, tebra ima sreće da nije popio krivičnu ili u nekoj varijanti da mu zapalim kola i što sam ja smirena osoba

stratimire, nisam siguran da se policijski cas odnosi na one koji moraju da rade za vikend

Ma ovaj nema firmu, neće moći da izvadi ausvajse, jebate život samo da mu pokupim neke pare, pa zovem ortaka neku noć da mu dižemo džipa na klocne, skidamo točkove i polivamo krov kiselinom, gde si pošao majmune

Vec sam ranije citirao Sevasta, al ne skodi opet

al bukvalno kao prema marvi - zatvoris kad oces, pustis malo da se prosetaju i popasu travu (tj. glasaju na izborima), vratis nazad u obor

nije sevast los samo malo da pocne da mrzi migrante i bice dobar momak

Borba se vodi tako što ćeš biti brži, jači, bolji, a ne tako što ćeš da mrziš nekoga, to su pouke Sevastove, psalm 26, Jevanđelje po Sevastokratoru

Nema tebra, back to the basics, štangla u ranac i srećna nova '91va

E bas tako mujo, ako sam nesto ubo, ovo sam ubo

Eru, kad smo kod migranata - da vucic izadje i izjavi da 100k migranata ostaje trajno u srbiji, bilo ni bar isto toliko ljudi na ulicama, u toku korone, ili pre korone, svejedno; a sad kad sve strpa u kucni zatvor na 3 dana, (gotovo) niko nece izaci napolje, iako 99% populacije ne podrzava policijski cas

Ostavljam vam da sami razmislite o tome sta taj podatak govori, ja ako pocnem ispascu opet drugosrbijanac