Prijava

zanimljiv je period od 1-2 nedelje posle dogadjaja

Daj bre nema koncerata, manifestacija, rakijade, gulašijade, znači dosta više, držim ga za reč za ovih 20 dana da ćemo iskoreniti koronu, nevažno na koji način

Nema koncentrata? Ajde ga jebi...

dve nedelje od prvog protesta zvanicni broj novoobolelih ide na 1k+

a mozda i realni, ko zna

uskoro ce oni broj zarazenih lazirati zestoko na dole opet proglasiti pobjedu nad koronom.

al broj umrlih ce malo teze lazirati ako krene masovnije da se umire

dve nedelje od prvog protesta zvanicni broj novoobolelih ide na 1k+

To je jasno (mada je verovatno da će to naštimovati već od sredine iduće nedelje), kao što je bilo jasno da će virus ponovo postati zabrinjavajuće aktivan odmah posle izbora.

od sredine ove nedelje*

vucic je rekao a je korona gotova za 20 dana, znaci za 20 dana prestaju brojati.

Intelidžens made in bosnia

jel ima neko tacne datume kad se pocelo sa zakljucavanjima ljudu, kad smo "pobedili koronu", kad bio derbi, kad izbori, da turi na ovaj graf?

Имам ја све, додаћу сутра.

Cijela PANDEMIJSKA PSIHOZA je bila potrebna jer svetska vlada u senci želi vskcinisati i implantirati čip kako bi ubila mase, kontrolirala stanovništvo i smanjila ukupnu svetsku populaciju.

Ajde bjaaaaazi bolan bjaaaaazi

Drugim rečima daće nama vakcinu da je klicki testiramo na celoj naciji

Posto WHO kaže da je pitanje da li će se klinička testiranja završiti do kraja sledeće godine uopšte

Ovaj da želi dobro Srbiji bi pričao sve suprotno od onog što je poželjno da se dogodi, ne veruju mu više ni rođena deca.

vučić: vakcina za 12 miliona ljudi
Milorad, Azanja: bem mu dete evo kurac će dame truje
Nikolina i Danijel, Vračar: Zaboga, ne želimo to kinesko sranje u sebi.

vučić: ima neki otrov iz Kine ja mislim, lažu da to leči
Milorad, Azanja: špricaj konjsku dozu i meni i unučetu od 3kile.

otprilike, al vakcine svakako nece biti uskoro, ne znam sta se ljudi tripuju

s tim sto bih od vakcinasa jedino voleo da cujem sledece: ako vec ne treba da se vakcinisemo, kako mislite da zavrsimo s ovim sranjem ikada i da se vratimo u normalu, pogotovo ako su tacni nagovestaji da ce od kolektivnog imuniteta biti kurac jer sve veci broj ljudi fasuje koronu dvaput