Prijava

Zatvori se tilmo ko ti jebe mater

I zatvori brojača stolica sa sobom taman ste isti nivo

Au pa to nije lepo tako sto pricas

Ccc kakva nekultura, ban molicu

Što nekultura
Zapata za onaj post panične tetkice sa početka epidemije zaslužuje šamarčinu a ne večno podjebavanje

Ovo sve jako povredjuje moja osecanja

Ovaj dušan je uvek bio jako nekulturan, sad je preterao.

Stvarno be dečko...

azijati prikrivaju brojke jesi li toliko glup da to ne mozes zakljuciti

Ja sam sokiran i zaprepascen ponasanjem autora dusan1001

Dule pa ne moraju svi da znaju da si Grobar XD
Više nemwm mišljenje šta je dobro šta ne jebeno serem se u koronu više

Korona ne postoji, znaci apsolutno sam siguran, sa kojom masom ljudi smo svi svakodnevno u medjusobnom kontaktu, pa to bi do sad bio pomor

Ali ne mogu ja to da objasnim retardima koji gledaju zadrugu

Mrs na radne zadatke, bagro pijana narkomanska propala neradnicka, doveo bih vas u red za mesec dana mamicu vam jebem u picku ja

pametni ljudi u kini kriju brojke iz razloga što neće šire paniku i time guše privredu.
ne mora biti lokdaun da bi privreda propala, dovoljno da se ljudi uspaniče i prestanu trošiti pre gdje baš ne moraju i odmah zaguši ekonomija, ljudi postanu štekare.

kod nas je zdravstvo ionako u kurcu, korona jer samo dobar izgovor za sve što tu ne štima.
je li ovi idioti stvarno misle da je moguće pauzirati život ljudi na trajanje od 1,5g.
živiš sa virusom, paziš sebe i druge gdje može i kako može i to je to.

kako se isprima pola foruma svaki put na ovo manipulisanje brojkama ahhaha

Ma nije problem forum, problem je sto se isprima dva miliona penzionera

Mislim da ovo govno ide svojim tokom manje više bez obzira na mere, i tako će dok se ne usavrši vakcina ili terapija.
E sad, za vlasti je zajebano što ne mogu da ne urade ništa, jer onda će javnost da bude što niste nešto uradili, mamu vam. A s druge strane ne znaju šta pametno mogu da urade.
Pa je onda bolje da glume snagu i rade bilo šta. Ako sve bude OK, jej mere uspele, ako ne bude, narod stoka se nije pridržavala. Ne mož da izgube.

svako ko vjeruje kinezima taj mora da vjeruje i sjevernoj koreji kad kze da ima 0 zaraženih.