Prijava

hahahahah a kinezi su kao disciplinovani, pa ljudi zbog njih je i nastao virus jedu slepe miseve s poda, ok po gradovima mozda, ali to pokazuje samo koliko je virus prenaduvan kad kina uspesno sakriva svoje zarazene i umrle, bukvalno mozes da pripises upali pluca/gripu i nece biti razlike

ništa ja tebe ne kontam.
chaotic.

kinjezare bi svakako postali dominantna sila za 30 godina, zahvaljujuci pandemiji postace to za 10, ko moze nek nalazi kinesku picku na vreme i uci mandarinski, trebace

Meni je najjace kad kineskinje pocnu da tripuju bitnost umesto da prihvate svoju ulogu potrosnog materijala za jednu noc a ako se dobro udara i vristi, moze i dve

pre bih sam sebi kurac odgrizo nego jebo prljave kineske životinje

E ko beše odavde živi u Kini bio je dosta pričao o životu tamo i kako je sve zagađeno Marko čini mi se ima sliku ovog iz selo gori na avataru

Sevastokrator_95
kinjezare bi svakako postali dominantna sila za 30 godina, zahvaljujuci pandemiji postace to za 10, ko moze nek nalazi kinesku picku na vreme i uci mandarinski, trebace

yeahbatch 4d chess stobsereklo, sve predvidio i djelovao na vrijeme

Samo caka je u tome što je Amerika krenula putem suverenosti sjebala je mnoge kineske filijale i partnere vode radikalnu politiku jebaće ih Tramp jako a posle 3. Novembra još jače molite se za Marka svako veče pred spavanje

sve se uplasili kinezi

Vucic resava mafiju - vodja mafije u Srbiji
Vucic preti onima koji reketiraju - njegov rodjeni brat najveci reketas u Srbiji

Najcasnija stvar u Srbiji danas je biti opozicionar

Sve sto budu uradili, bice samo kozmeticka promena, malo sminke za penzionere i to je to, a sustinski ce sve ici po starom

Dakle, forza revolution

Dusanbe, ima i lepih Kineskinja, necemo sad da preterujemo, jebes mu mater mora neka da valja u tih milijardu i po koliko ih ima... Jesu kao insekti neki ali taj egzoticni vajb vrhunskih udaraljki je, ono, kapiras

1 500 000 000 hahahah... mamu im jebem

nije mi bas najjasnije sve ovo, a mislim da prestaje da bude jasno i ljudima koji su "kapirali" do sad.
za svajcarsku recimo. celo leto, od mera postoje maske u javnom prevozu pored toga nikog ne boli kurac, brojke male. vrate se ljudi sa odmora, sace da krene. nista. krenu skole u avgustu, ok, sace da krene. nista. dodje oktobar, sve isto kao u septembru, broj zarazenih skoci sa 300 na 4-5000 dnevno u periodu od nedelju dana.

znaci bukvalno se nista ne dogadja u drustvu sto bi moglo da promeni sve ovo, a odjednom epidemija opasna, a pre nedelju dana nije.

cenim da ako bi uzeo prosecnu temperaturu u svajcarskoj, pa okrenuo, da bi se maltene poklopilo sa brojem zarazenih.

I sad sve to kao mozes da povezes, al kako onda u Srbiji po sred leta talas! Bukvalno nista nema smisla.

I i dalje ne mozes naci dvojicu sloznih u tih 6 miliona

Bratstvo sa Kinezima, pa hahah koji interes moze da bude toliko velike nacije osim da te porobe