Prijava

ne mislim bukvalno da ce neki kinjez da bicuje duleta jer nije kopao dovoljno brzo i ne mislim bukvalno da ce svako morati da uci mandarinski, ali mislim da ce posle pandemije izaci komparativno jaci u odnosu na druge velike svetske igrace i da ce u vrlo bliskoj buducnosti imati vise uticaja nego bilo koja druga pojedinacna zemlja

pa dobro, oportunisti ko i svi drugi. amerikanci tako koriste ratove, pocevsi od 1. i 2. svetskog pa kad vise nisu imali evropljane da se biju za njih poceli sami da izazivaju.

ne znam samo sto su ovi gori od onih - dokle god ne diraju direktno u to sta radim, nemam nekog misljenja ko je bolji.
ako nista amerikanci su gori, kinezi ne izazivaju ratove. mislim da ni epidemije ne izazivaju nego su vise kao "ups jebi ga nisam teo. oces maska ima jeftino".

Upravo tako, dobili su recimo Majdanpek budzasto, prodavati rudnik zlata je kao prvo nesto sto je jebeno protivustavno, narocito u ovim vremenima, to je sumanuto. A od zemalja u Evropi jos jedino Rumunija ima rudnike zlata, pa ti gledaj sto kaze moj mali retardirani bratic

Mislim okej to bratstvo i jedinstvo i putevi svile izmedju srpskih i kineskih srca, ali iza toga se krije cist kolonijalizam

pa verovatno i nisu gori, samo su prljaviji sto bi reko dule

Eru Ilúvatar
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaprestaniiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ocu duso, sto mi nisi odma rekla da boli

Ma brt Kina može samo da pomogne svetu ne može nikog da kontroliše van granica Azije najviše zbog razlike u mentalnom sklopu. Ako već hoće da se infiltriraju i lowkey zamene kukuruz pirinčom i to će morati da urade po standardima na koje je zapad navikao, a ne da uvaljuju plastične patike što se raspadnu posle tri nošenja pa ako uspeju da se dokažu u zadatku niko im ni a neće reći štaviše mogao bi lagano neki veliki preokret u kvalitetu da se desi što bi značilo da "made in China" stereotip više ne bi bio merodavan jer bi sad ovi parirali "made in Germany" stereotipu... a vala bi i bilo vreme da se nešto promeni na tom polju

to jeste, ako bi morao da biram gde cu da zivim, zajebi, nije kina jos tu gde treba da bude.
al ovako, boli me kurac ko je glavni, nit imam uticaja, niti je to nesto na sta mozes da utices osim ako nemas moc da menjas demografiju i kulturu i statiznam :)
misljenja sam doduse da i kinesku vlast na slican nacin boli kurac. dokle god se narod ne buni, sve je kul.

kazem vam, ako kina resi da napravi jaku vojsku i da to isproba van kine, zna se ko ce da najebe.

al nece. pa jebote, hong kong im stoji tu 100god i tek diplomatijom ga preuzeli, a mogli su milion puta samo da se usetaju tenkovima. pogotovo zadnjih 20-30 god.
tajvan slicno.

niko:
celt: ma kinezi nece da ratuju, kazem vam, ne isplati im se, nemojte da me ubedjujete

Voleo bih da upoznam Kineza muslimana čini mi se da bi on bio baš onako rahat, više čak i od Tibetanca sig

kina je jedna od retkih preostalih drzava na svetu koja bi mogla da sruci vise stotina hiljada vojnika u smrt i da moze to komotno da priusti, bilo koja druga drzava bi na tu brojku mrtvih bila ugusena od strane nekih NVO i picki materina i protesta

Kelte, HK, Makao, Tajvan... To su sve, kako se zovu one zone pod medjunarodnom upravom, tax & law free. Oni stite te pravne i porezne enklave, jebala te Svajcarska sasvim si otupeo u tim gudurama

Erisha, ne histerishi, Sevast studira u Nemackoj a ti stemujes za kablove sa caletom i trcis po zidarsko, tako da, ponasaj se

Ja sam predlagao da se napravi grad u Srbiji specijalno za Kineze, za milion mladih bracnih parova i da obezbedimo pola miliona najmanje vojnika koji bi isli i ratovali za nas dok ti sedis gajbi i gledas uzivo na tv oslobadjanje Virovitice

kina je jedna od retkih preostalih drzava na svetu koja bi mogla da sruci vise stotina hiljada vojnika u smrt i da moze to komotno da priusti, bilo koja druga drzava bi na tu brojku mrtvih bila ugusena od strane nekih NVO i picki materina i protesta

tu je indija apsolutni sampion, samo sto jos nisu ekonomski uznapredovali

oni nemaju tu barijeru kao kinezi oko max dece po paru, nego stancuj do iznemoglosti, a ono sto ne mozes da nahranis izvezi ili nek crkne od gladi jbg

ako ikada postanem rasista na racionalnom nivou, postacu zbog hindusa

Otkad se Engleska povukla odatle, pocelo je da smrdi

youtube.com/watch?v=Xe0zRUWTjLU

Ne znam šta je ko predlagao, ali otkad je prodat RTB Bor jebenim kineskim gmizavcima ovaj ovde region je postao maltene kineska kolonija, van grada im prave neki primitivni smeštaj, već ih ima 7000 tamo, kada im bude istekla ugovorna obaveza da moraju da drže naše zaposlene ima sve da ih pootpuštaju i da dovedu robijaše odande, što da plaća Srbina crkavicu kad može kosookog ništa. Kao da smo jebena Tanzanija, srpski narod treba jebati smejte se majmuni jedni.

A što su zaposlili nove ljude u RTB Bor ćutimo a?

A što su razradili onaj hotel na Borskom jezeru ćutimo a?

Najlakše je pljuvati po jadnim kinezima.

Japanci su ih ubijali, ali nisu dovoljno.