Prijava

Radio sam kod poverenika za info od javnog znacaja i zastitu podataka o licnosti i moze se uz nekoliko koraka doci do mnostva informacija o bilo kome i to upotrebom legalnih poluga, ne govorim o onim metodama koje su na raspolaganju obavestajnoj sluzbi, policiji pa i povereniku izmedju ostalog. Npr sajt moj doktor je nezakonito objavila javno zdravstvene kartone (jmbg izmedju ostalog koji je kljuc za mnoge brave) korisnika zdravstvenog osiguranja i nikom nista, to je mogao bilo ko da skine i da ima sve jmbgove svakog gradjanina srbije.
Na konto celtovog, mas medije vec dugo oblikuju misljenje i informacije koje kruze, indoktrinacije u skolama... internet je samo jos jedan medij koji im sluzi dosta jako u tome. E sad, posto se na neki nacim bavim javnim poslom u domenu kulture, moram da imam instagram i sve mreze zarad "posla".

timo pre ce da bude da je to aranzirao covek tacnije grupa ljudi-menadzera bogom danih, koji znaju da osluskuju potrebe potrosaca.nema tog softvera koji moze tako da razmislja.a ni tempu se ne bi sigurno islatilo da ulaze miline da bi ti uvalio baterije ili tako nesto usput,.
na netu mogu da prate lokaciju, sta pretrazujes i vrv vreme kolko si se gde zadrzao.i onda ide onaj algoritam-korisnici koji su kupili to kupili su i ovo, ljudi koji su lajkali to lajkali su i ovo//pa ti tako ponude,svako ko ima gram mozga provalio je da se prodavci na sve nacine trude da uvale svoju robu.ma svako samo gleda da ti izbije pare iz dzepa.onaj ko ima para za bacanje on ce da ih trosi kako god okrenes a onaj ko nema njega nema kurca bilo sta da nagovori da kupoi neku bateriju ili bombone ako mu to stvarno ne treba

Ovaj se najčešće koristi kod nas labo. Ako hoces profit, kliknes on poredja. Hoces vecu prodaju, kliknes to i on ti poredja artikle na polici tako.

https://www.nielsen.com/us/en/solutions/capabilities/assortment-and-space-optimization/

Gle stvarno ima program za to.bas me zanima kako radi to sranje

Opasne priče konačno sam usplahiren od čitanja inteligentnih postova i celt me prijatno iznenađuje
Evo ostaviću vam nešto da vam sjebem yt recommended algoritam xD
https://youtu.be/a5yoqjABeBM

Inače Slavoj Žižek je zreo za daunologiju ozb

on pricao o darpa projektu kao ima masina koja moze da ti menja misljenje i stavove na daljino.msm mnogo smo napredovali za ovih 20 god od vhs kaseta do AI koji obradjuje podatke svih ljudi na svetu na svim jezicima savetuje sta da gledas sta da kupis itd a tu je i darpa koja radi prakticno isto to.maniipulise ljudima.a cilj je da radnici dobijaju platu u hlebu i pivu kao u drevnom egiptu i da rade do iznemoglosti mada je cudno sto onda ne ulazu milijarde u robote

hahahaha, a u uglu stoji "budimo odgovorni"

ovaj snimak je metafora za sve u srbiji xyz godina unazad

Drugari, burazer mi je rekao da su Vesić i krizni štab odlučili da busevi neće stajati na stanicama ako na njima ima mnogo ljudi, pa me zanima dal me loži ili su stvarno doneli ovu ingenioznu odluku

ako jesu cestitam im posto su do jaja retardirani stvarno moram da kazem

a ovo za kasicicu ni pre korone ne bih jeo iz iste kasicice sa nekim jer je stvarno ogavno

al mislim da sam otupeo malo. mislim cela situacija, imas pokojnika sa staklom ispred, pop u svecanom odelu sa odorom i krstovima pridje staklu i onim za prozore prsne i brise to. onda razmena kasike + "budimo odgovorni", a na sve patrijarh umro od korone koju je po svemu sudeci pokupio na sahrani arhiepiskopa koji je umro od korone.

nemam pojma, gledam, sve izgleda kao neki od najboljih skeceva monti pajtona, sve do detalja, gledam i nije mi smesno. zao mi ljudi. i tih popova, verovatno i medju njima ima ljudi koji nisu blesavi, znaju sta se dogadja, nije im prijatno sve to, al opet stoje, brisu staklo svetom vodicom, razmisljaju se verovatno za sta su ucili bogosloviju i to ide tako i niko ne ume ili ne moze da kaze, stanite malo bre.

https://www.facebook.com/gonzovip/videos/10158541212859584/

ne znam dal mi se cini ili na ovom za dezinfekciju stoji krst.

a ovo za kasicicu ni pre korone ne bih jeo iz iste kasicice sa nekim jer je stvarno ogavno

Pa to. Da pijes vino iz iste kasicice koju je prethodno olizalo 500+ ljudi i u normalnim okolnostima, a pogotovo za vreme pandemije, treba biti ili hardkor religiozan do te mere da mislis da bog o svemu odlucuje ili hardkor glup. 99% ljudi nisu hardkor religiozni.

a ovo za buseve, nije mi jasno koja je procedura ako neko hoce da izadje na neku stanicu, a nema unapred info da li bus uopste staje na tu stanicu, pogotovo ako npr. izlazi na stanicu neposredno pre nekog mosta hahahha

nemam pojma, gledam, sve izgleda kao neki od najboljih skeceva monti pajtona, sve do detalja, gledam i nije mi smesno. zao mi ljudi. i tih popova, verovatno i medju njima ima ljudi koji nisu blesavi, znaju sta se dogadja, nije im prijatno sve to, al opet stoje, brisu staklo svetom vodicom, razmisljaju se verovatno za sta su ucili bogosloviju i to ide tako i niko ne ume ili ne moze da kaze, stanite malo bre.

Moja verzija:

nemam pojma, gledam, sve izgleda kao neki od najboljih skeceva monti pajtona, sve do detalja, gledam i nije mi smesno. zao mi ljudi. i tih lekara, verovatno i medju njima ima ljudi koji nisu blesavi, znaju sta se dogadja, nije im prijatno sve to, al opet stoje 2 metra razmaka jedni od drugih, nose maske svesni da smanjuju dotok kiseonika i udišu sopstveni ugljen dioksid nazad u pluća sa sve mikrobima, razmisljaju se verovatno za sta su ucili imunologiju i to ide tako i niko ne ume ili ne moze da kaze, stanite malo bre.

Još jednom da primetim samo da će ove nazovimo ih natprosečne brojke umrlih od korone biti direktno proporcionalne metodičkom smanjivanju imuniteta jadnika koji su prinuđeni da minimum trećinu dana provedu s maskom na licu