Prijava

Ajmo teoretičari prosto pitanje je bilo, nije upućeno samo Trajforsu prepodobnom.

El ti stvarno misliš da je na ovom klipu legit Bil Gejc i da on to priča i da je neko to snimao 2005., i da je onda taj snimak došao do ovog nekog rendom jutub kanala, i da taj klip ima 12 pregleda sada?

Da li vaš mozak funkcioniše tako što automatski poveruje svemu i svačemu što tera priču na vašu vodenicu, bez kritičkog razmišljanja, bez opravdane sumnje. Ne pada li vam na pamet makar ni pomisao da je snimak lažiran, da ovaj koji priča uopšte nije Bil, javlja li se neka sumnja u legitimnost toga, ili jednostavno sve što vama ide u korist uzimate zdravo za gotovo? Btw Triforce ako misliš da me nešto kao 'troluješ', zajebo si se jer da bi bio uspešan trol taj koga troluješ mora da ima kakav takav VESTED INTEREST u tu priču koju prodaješ, ja nemam, apsoltno me boli kurac da li stvarno misliš sve to ili si devilish troll.

Ejdus-pa ti si jos jedan poremeceni antivakser ovde LOL.Mada me i ne cudi to od tebe,samo pogledaj glave koje su antivakseri sve je jasno.

Jos kaci neki antinasa klip,pa jebote,kako da ne prozivam ovakve.

heh, pogledao sam video sa bil gejcom. sto ova ne aploaduje orginal video koji ocigledno ima nego snimak telefona sto snima laptop gde ide video?

to mi je i dalje misterija kod svih teorija zavera, zasto bre rade to. pricah onomad

kad je dokaz tekst, dokumentacija koju dobijes je slika teksta
kad je dokaz slika, dobijes video od te slike sa muzikom
kad je dokaz video, dobijes snimak ekrana na kom ide taj video

znaci nikako mi ne ide u glavu zasto uvek ide medij koji trosi vise prostora, koji je totalno nenamenski onom sto hoces da pokazes. ne mozes iskopiras tekst. ne mozes pogledas sliku, mrda se. ne mozes vidis video, pikselizovan snimanjem ekrana.

simptomaticno je jebemumater.

Nemoj tako grubo, imaj razumevanja. Čipovani su im telefoni i ne skidaju se s njih zbog toga. Bukvalno ih je neko programirao i oni su botovi i sve njihove akcije idu nekom drugom u korist.
Samo im još fali da ih mi grdimo.
Pa gde će tii duša.

Jedna od jačih stvari koje sam vidio negdje dok je ravnozemljaštvo bilo in je rasprava na nekom forumu, mislim kakva rasprava aminovanje i slaganje, na temu kupole i njenih karakteristika. Uglavnom čovjek mrtav ozbiljan piše kako se kupola izgleda krnji i djelovi padaju na zemlju pa to nasa naziva meteorima i dalje raspreda uz zdravu dozu distance jer, jelte, ništa se ne zna za sigurno ali izgleda da se kupola samoobnavlja a drugi članovi sa usklikom konstatuju kako su i oni sami došli do sličnih zaključaka. Veliki umovi slično razmišljaju.

sad, ili zajednica ne ume da koristi standardne metode kopipejsta i skrinsotovanja, nego slika ekran, ili ovako zajebanije kao izgleda, neke mutne radnje snimas i to, nikako mi ne uazi u glavu sta je razlog.
valjda zato sto sam se jebavao toliko sa elektronikom, programiranjem, svaki put kad vidim tako neko nenamensko trosenje, kolko god da je banalno, nesto me golica, cini nervoznim.

anti-zipuju stvari. prave da malo informacija stane u puno megabajta.

Imam dojavu sa darkneta da Bil Gejc pizdi jer je ovo stiglo o svetine. Proli se bude, snaga je u prolima!!!

A najjače su mi one priče da je Marina Abramović satanista pedofil, haha jebote.
Mislim trigerujem se, zašto se satanizmu kači ta stigma? I to mahom od strane religioznih ljudi koji posećuju crkvu, a crkva i pedofilija nidje veze.
Leave satanists alone.

Menson 20 godina pokušava da trigeruje ljude satanizmom i na kraju najebe od me too. Eh da su se toga sjetili evangelisti na vrijeme

Haha, daaa jebote

Auuu jebote, ovaj Melkijadesov weltschmerz...

https://www.bitchute.com/video/usvlp2LZVcZs/
Izvolite klip Celt. Sacuvan je lepo, ne brini. Nije Gejts ali je tema bitna.

Elem, kako je Melk lepo objasnio Vama je potrebna zamena tj. podloga da biste bili u mogucnosti da prihvatite ovo.
Ja sam naveo u prethodnim postovima, jednostavno svet je isuvise strasan ako postoji mogucnost da se ovo koristi kao metod ratovanja ili uticanja na ljude putem virusa ili vakcina. I vama je to nesvarljivo. Razumem, jer sta onda? Sta ako ne mogu u nauku da se uzdam? U koga cu? U Boga? Ma daaaj, ja sam covek od razuma... Jel tako nesto?

Cak i da je klip iz 2020, po novoj logici koju je svet prihvatio, da se vakcine razvijaju i stavljaju u upotrebu za 6 meseci - pretpostavljam da isto tako neko moze da napravi i ovakvu neku vakcinu/virus. Zar to nije logika kojom bi se sluzili ljudi od nauke?

Secam se kako ste kmecali svi na pocetku pandemije kako vakcine nisu sigurne jer je za razvoj istih potrebno 3-5 godina, a sada svi trcite ko na so - jer ih sada ima mnogo i to je sada potpuno ispravno jer tako kazu svi zivi. Eto koliko traje Vasa pamet, da se malo grublje izrazim.

Da li ste zaboravili ili treba da Vas podsecam?

Ne treba govoriti da je ono sto se nama prikazuje kao vrhunac biogenetike, viruslogije, ratovanja samo deo od onoga sto zapravo postoji I sta ce tek biti predstavljeno svetu kao "novina".

Nemojte mi samo reci da nauka napreduje u odnosu na potrebe. Eto sad, vakcina cudesno napravljena za 6 meseci za koju je inace potrebno 3-5 godina.

Ne znam ali mislim da bi posle ove pandemije trebalo da organizuje masivnu blokadu sveta sa zahtevima da bude pronadjen lek protiv AIDS-a ili kancera. Ili da izrade neku vakcinu za to. Ali da ne cekamo 50 godina nego maks 1.
Eto ja bih to vakcinu koja bi sprecila kancer primio prvi.

Sto se tice Smoklje i Boga. Ne znam sta bih ti rekao. Ja ti preporucujem da krenes sa pravoslavljem ili hriscanstvom i probas da shvatis neke osnovne postulate i vaznost duhovnog u odnosu na materijalno.

Evo, ja ti preporucujem monaha Arsenija za pocetak. Poslusaj ovo njegovo predavanje i reci mi svoja zapazanja. Inace, u pitanju je vrlo mudar covek - nije se zamonasio sa 10 godina nego sa 29. Mnogo toga prosao, bio na ivici samoubistva ali je uz zrtvu spoznao Boga ili Bice ako vise tako volis.

https://www.youtube.com/watch?v=xZsyG_SeSlU

Probao sam pravoslavlje ili hrišćanstvo ne sekiraj se propovedniče, smorio sam se ko bulja, ne volim da me lažu i ne volim kada je nešto puno nelogičnosti i kondradiktornosti. Ne brini se ti za mene toliko, ja sam svoju odluku doneo, i opet kažem, na puno načina vam zavidim što možete da verujete u ove stvari, i ni na koji način vas ne nipodaštavam, žao mi je što i ja to ne mogu.

Dobra ova muzika iz princa persije u pozadini.

Prestaovda slušam kod “ka živome bogu”.

Ti monasi su svi štancovani na isti fazon, Trifors životna priča, kroz svašta su prošli, (“svašta” znači bahato gudriranje kad si začet previše slabom spermom da ti mozak i telo to podnesu bez loših posledica), onda u nekom trenutku prsnu i nadju boga u tapetama. Shvate da su previše oštećena roba da bi ikada našli normalnu ženu i onda odu da jedu govna u nekom manastiru.
Bagra.

šteta koju su nam komunjare nanele još uvek nije neutralisana..

Ako bog zaista postoji, odabrao bi samo jedno mesto u čitavom univerzumu u kome će da živi. A svi mi znamo da je to mesto Szabács.

a što se tiče vakcina, nemam mišljenje... primiću je ako moram,, zbog pasoša itd, samo ne kapiram da neko sa sigurnošću tvrdi ovo ili ono kad najumniji ljudi sveta još ne znaju mnogo o virusu... drugo, imam sumnje u sve u čemu je Srbija u vrhu, valjda je aksiom da smo nesposobna govna, da to vredi kurcu sutra malo bi se špricalo više Srba nego Šveđana npr