Prijava

-Ох црњо, не мрзи ме јер сам прелепа црња. Можда би се, ако се ријешиш оне старе шишање са духом, набавили кујама на курцу. Ох, још боље, можда би Тонисха назвала свог псећег магарца ако се икад престане зајебавати, оним можданим хирургом или адвокатом с којим се зајебава. Ниииггааа.

melkijades, ja ne znam, ako mislis da je imanje poverenja u ljude pogresan stav kako da se zivi onda jebem li ga.
aj, naivno poverenje moze da te opece, ali bar da razumes da drustvo funkcionise po principu uzimanja i davanja, da si svestan sta pruzas drustvu a sta koristis od drustva i da nisi tolka budala da mislis da mozes sve da razumes i znas su neke osnovne stvari koje kapiram da svaka odrasla osoba mora da ukapira vremenom.

Stvar koju svaka odrasla osoba mora da ukapira vremenom nije ništa drugo do to šta znači suverenost, šta je sloboda, kolika je njena cena i koliko si spreman da je se odrekneš zarad društva. Ostati zavistan od društva do kraja života i prebacivati odgovornost za nekakve banalne stvari poput npr osobnog zdravlja na druge i prepustiti im da odlučuju o tvom telu umesto tebe je ono što je između ostalog dovelo do toga da počnemo da shvatamo koliko procentualno slobode zapravo imamo - što je 0.3% ako si rođen u gradu bez ikakve veze sa prirodom i dedovinom na selu. Ovo nije moje palamuđenje kako sam ja pametan, a vi glupi ili šta već, naprotiv - samo realno izviđena situacija onoga što je već bolno jasno, a to je da su vas bukvalno pritisli na panj i naoštrili sekiru, dok vi besmopoćno lepršate i kukuričete. Naravno još uvek ništa nije izgubljeno samo prvo treba da prođe ovaj nezgodni period osvešćivanja i dolaženja sebi.

Ćao trifors, kako ide lagana onanija na lik i delo darka mitrovića

Ah, pa ja opet pravim istu grešku pokušavajući da se raspravljam sa celtom
.
.
.
.
Excuse me
https://gifer.com/en/QhSd

Nisam ni znao za ovog lika

Darko Marković srpski Gavin McInnes

Brate, ja sam u kasnim tridesetjm, lepše mi ovako zvuči. Xd

Elem, kad sam bio klinac i razboliš se, odemo u dom zdravlja i samo te pita hoćeš li one tablete što imaju orah unutra ili 5 inekcija, pa još 5 ako ti ne prođe.

I to je to.

Sad odvedem koinca jer tipa slinavi, platim 3-4 hiljade pregled i barem još 3-4 hiljade za lekove. Nikad nisam došao kući bez 4-5 lekova, ne mož popamtiš kad šta da daješ detetu.

Kad kucam Darko Markovic izadje mi neki harmonikas.

LOL sad sam malo pogledao o Darku Mitrovicu,koliko Ejdusa,Melkijadesa i Triforsa ga podrzava,zaprepastio sam se da ima toliko ljudi takvih u nasoj zemlji.

(>‿<)
to je taj rad. I Ken iza bode se ivermectinom i riknjava na licu mesta.

kad smo već kod njega, oduvek mi je bio problem da izvedem jugen, nisu ni bila neka jasna uputstva u to vreme, nema interneta dostupnog širokim masama, jutub i da ne pričam. Polukrug džojstika i dugme za aperkat, čupaš ga, vrtiš, i na kraju te sjebe blanka ili dalšim indijanac. Nekako neprecizno formulisana komanda, šta znači polukrug džojstika? brzi sled levo, levo dole, dole, dole desno, desno? mnogo preciznije definisano bilo kod mortal kombat serijala, ab, ab, b, c, c bc, c .. i znaš koji udarac tačno ide. Mala digresija.
Špricajte se, ne budite mejlkijades zaverenik razuma.

Sta si sada rekao Pipac?

Ili savladaj maternji ili stavljaj titl da razumeju ljudi o čemu govoriš, pošto te gugl translejt ne podržava.

Lolo na mimove odgovaram slikicama nadam se da razumeš engleski u dovoljnoj meri bombinjo
https://prntscr.com/117brgo

Kakva nam je priroda prokleta, kad te istina satera u ćošak režiš i napadaš brata rođenog koji ti je govori