Prijava

Sta se zapravo krije iza epidemije korone?

Ja sam cuo za 5g i da fejkuju podatke bas, takodje jel znate neke apsolutne argumente koje pokopavaju svaku dalju diskusiju protiv ove vrste ljudi? Ja se na dnevnoj bazi jako suzdrzavam da ne kazem caletu i kevi da puše kurac, karantin ne pomaze.

Seti se samo ravnozemljasa, svi junaci nickom ponikose.

Spreman sam da pricam sa tehnicki potkovanim ljudima o problematici. Posracu se na svoju diplomu sad odmah i spaliti je ako me neko uspe ubediti na znatnost uticaja frekvencija tog kalibra na coveka, sa onakvom potpisnom spektralnom gustinom kakva je prisutna kod 5G.

Tako oni žele da misliš kapetane.

Sve je slučajno, virus iz šišmiša, 5g za lakše komunikacije itd...

Kaze ko? Polubudna masa s pola mozga?
Sad je in da se bude pametnjakovic, pogotovo na internetu.

Uvedes im 5G da brze mogu da rasipaju svoja govna i teorije zavere po internetu

mobilni telefon zraci neuporedivo vise coveka nego sto ce bilo koja bazna stanica ikad

Meni su ti ravnozemljaši iste troldžije kao i ovi antivakcinaši i 5g-ovci i to ovim hijerarhijskim redosledom, tipa neko rešio da se zajebava pa usput pokupio masu istomišljenika doduše osetno nižeg koeficijenta inteligencije od kreatora ideje.

ne mozes antivakcinase u ovu grupu. Ostali su bezopasni po drustvo, antivakcinasi zajebana sorta.

Ja necu uzeti vakcinu z taj kurac narednih par godina sigurno, treba da primim vakcinu zbrckanu za po godine pa da mo zubi poispadaju

bukvalno sam pre mesec dana otvorio ovu temu i niko nije jebao 2%, malo pretrazite dal je neko vec otvorio nesto slicno, nije da ima vise od 6 aktivnih forumasa, pa da je tesko naci

https://vukajlija.com/forum/teme/74981-korona-virus-teorije-zavere

prava opasnost je u vakcini prtiv korone, preko nje ce ljudima da unesu nesto za kontrolu uma pa kad svi na planeti budu vakcinisani onda ce rodsildi i ostale masonske pordice imati apsoolutnu kontroolu.

Prava opasnost je zgutati hemiju u sebe koja nije dugorocno testirana, treba da mi izraste plucno krilo pa sta onda

pa tebi je dobro posto ti ta 2 ne sljakaju kako teba hahahah

Hahahahah

Ali kako volim kad se srbi koji se inače cepaju kafetinima i bensedinima na dnevnoj bazi lože da su vakcine sad neka posebno opasna vrsta medikamenta

Ako mislis na mene jebac, ne lozim se, isprimao sam ih pun kurac, samo cu cekati da prodje sve faze testiranja, a ne da uzimam neki koktel koji je tek smiksan.

Slazem se sa onim sto je rekao labokv

a brate sta moze biti toliko u vakcini lose pored umrtvljenog virusa jebeno

To vec postaje kristalno jasno
Pricas o ormarima na fejsbuku izadje numanovic namestaj. Prisluskuju nas i dok spavamo. Kako bi oni inace znali kad neko prekrsi meru karantina. Prate nas preko gpsa i prisluskuju preko mikrofona. Doci ce dan kad cemo svi biti ucenjeni kompromitujucim fajlovima da damo pare mocnicima i tako ce propasti srednja i niza klasa. Ostace samo milioneri.

APEL da svi predju na sevastovu temu o teorijama zavere, decku nije dobro. Ili da otvorimo jos 20 tema sa istim naslovom, nisam siguran

Brate ne moze vakcina biti samo umrtvljen virus, nemoj biti lud. Treba pun kurac hemije da organizam prihvati ta antitjela