Prijava

iz svih ovih politickih tema izdvaja mi se jedan zakljucak - srbi su marva i tako ce ostati za vjek vjekov

ma nece, svanuce i nama jednom

sevast cime se bavi decko tvoje devojke

sta te je povredilo, eru

srbi su marva i tako ce ostati za vjek vjekov

Ja u ovo bas cvrsto vjerujem, i stvarno za sad ne vidim ni jedan realan scenario koji bi to promjenio, a trudim se

Ja kad vidim da Mali Mujo tvrdi ja isto pocinjem da verujem

i slobu stavljam u hjumn sentipid III, zaslužio da bude negde pri kraju lanca

Nemoj bombas, pusti moje price, drzi se Trifunovica, spasi nam drzavu!

Sloba je Kusta najbolje opisao. Kao lika koji je preko dana u kancelariji pickarao strane ambasadore, a uvece kuci cesljao zeni kosu, ako ga ona pusti. Sve je objasnio.

da se ne lazemo, slobu jesu voleli vise no vucka, ali samo zamislite da na ovu generaciju od 1.7 miliona penzionera koji sad glasaju za vucica (a tad su imali od 45 do 55 godina) dodamo jos i njihove roditelje koji su tad bili zivi i lako dolazimo do te logicne brojke istinskih sledbenika koju je on imao

ja nisam znao mnogo ljudi ispod 40-45 koji su tad voleli slobu, ova vise desnicarski nastrojena populacija je bila uglavnom za vuka, ova levlja opcija bila za ds i to je to

svima nam je tad bilo preko glave tog govnara i jedva smo cekali da mu vidimo ledja, a ovaj sad revival slobeta kao nekog antiglobaliste i velikog borca za srbstvo medju mladjim od 30 je usledio jer petooktobarska revolucija nije donela sustinske promene koje smo svi ocekivali, pa se sad relativizuje proslost i licnosti iz nje

a npr. ovo za slobodu medija, pa naravno da je morao da pusti odredjene ventile u vidu odredjenih medija gde su mogla da se cuju i druga misljenja, jer bi imao konstantne nerede da nije bilo tako

vucela moze da preuzme sve stampane i tv medije iz razloga sto je ulogu tog ventila sad preuzeo internet

Mislim da Sloba ni sam nije mogao da artikuliše svoju političku misiju.
SPS se deklarativno zalagao za protivrečne stvari, a novija politička situacija je pokazala da kod većine političara nikakve ideologije zapravo nema već da je interes večan, a politički protivnici i istomišljenici su naravno prolazni.
Zanimljivo mi deluje pretpostavka da Sloba nije bio siva eminencija projekata koji su dominirali devedesetih godina. Nekako imam utisak da je zastupao uglavnom nametnute interese.

20 DINA KASNIJE VUČIĆ ČEKA 3 MESECA DA BI SASTAVIO VLADU BAŠ NA DANAŠNJI DAN HAHA
PIŠAJ PO GLUPIM SRBIMA

Uzeći i ovo u obzir Dule1001 sad Vučić ima neke genijalne poteze jebeno hahaOće da ga narod pamti pa Bog
Kapiram da iza njega radi tim od 100 ljudi
Normalno plaćeni našim parama

Čini mi se da pazi na svaki detalj jebeno
Kad trepne ima razlog kapiram
Sve je pokrio otac ga jebao
Sve

Svestan je da je provaljen, da niko nije mutav i da su se svima smučile njegove laži, svi vide šta se dešava i kakva legalna kriminalizacija države se sprovodi

Što ne znači da će bilo ko uspeti da ga skine sa vlasti

Ja ne znam ali vi srbi ste se izgleda na Boga kamenjem bacali

Jedino se Dušan i ja setimo svake Slobine godišnjice

Odrastali smo u tom benzinskom smradu i crnilu devedesetih pa valjda zbog neke sentimentalnosti prema sopstvenom detinjstvu. Kanisteri, buvljače, kasetofoni... Terminator i kertridži... Buvljaci... Ali nekako, ljudi su se mnogo više družili, mnogo su bliskiji bili, prirodniji, spontaniji.