Prijava

Opet patetišem i jedem govna, zaboravi

Mislim, imalo je dušu to vreme. Ove posleslobovske generacije nikad neće imati taj vajb u sebi, ta sećanja... takvo detinjstvo... Taj osećaj

Smelo da se spava na klupi šta kurac haha

Haha to kod Tita, baš kod mene jedan zaspao na klupi na stanici, kad bila inflacija, ćale mi to pričao... Virio mu štos onih para smešnih iz džepa i neki cigiša to vidi kad izlazio iz voza, izbode čoveka nožem i pokupi mu to, fazon 5 maraka

Ne znam šta bih ti rekao ali tad je i sirotinja imala šansu da se obogati, sad samo elita

Pucalo se dosta tih godina, razumeš. Ja sam prvi pucao na Voždovcu, kad ni panduri nisu nosili pištolje, razumeš. Raspitaj se malo.

Ja sam ispratio ovo Vucicevo obracanje veceras (do momenta kad je saopstio premijera, jer me je samo to i zanimalo) i ne znam dal je neko primetio kako je na samom pocetku usao, seo u tisini, izdeklamovao clanove ustava i poceo da se smeje, otprilike jedva da se suzdrzao da ne prasne u smeh. I u tom momentu, osim sto sam pomislio kako nas sprda i namerno prca u zdrav mozak, proso mi je kroz glavu Slobo. Jes da ga nisam upamtio, ali mi je on iz prica i na osnovu snimaka i svega ostalog uvek delovao kao lik koji zapravo nikada do kraja nije razumeo koliko je narod propatio za tih 10-15 godina. Kao da je ziveo u nekoj svojoj paralelnoj realnosti. A ovaj danasnji vodja mi deluje vrlo svestan svega.

Meni je žalosno kad vidim kad ga novinari obrlate sa pitanjima o Andrejkinoj kupovini zemljišta po Vojvodini, a on svesno laže kako ovaj nema ni pedalj tamo, odvedite me kao na te njegove njive, hahah a bukvalno babe po vojvođanskim pijacama znaju da Andrejka kupuje zemlju svuda, jebote ljudi vide šta se dešava, informacije cirkulišu preko interneta, ne možeš da sakriješ očigledno

Glavno da su Rastu uhapsili zbog 5 grama vutre, a pljačka teška milijarde evra koja se sprovodi na svim nivoima, prolazi najopuštenije... Toliko o tome

Prezirem političare i svakog ko je politici primirisao radi finansijskog okorišćavanja

Još je užasnije kad situaciju sagledaš iz drugog aspekta- kolika masa ovog naroda je prišla SNS-u baš iz tog razloga što im to otvara vrata za neometanu pljačku državnih para. I funkcije radi, koja donosi uticaj, moć i pravni i svaki drugi imunitet. Opet, pitanje je da li bi takvi pojedinci postojali u pravednom, pravnom, poštenom i nekorumpiranom sistemu koji korespondira TRANSPARENTNO sa javnošću. Pošto ne postoji želja u narodu za ličnom, individualnom promenom, onda ipak treba vlast da bude ta koju treba promeniti. Samo oštro i nemilosrdno sa Srbima, dok se ne dovedu u red

Sam nacin kako je Andrej "kupio" Win Win prodavnice u normalnoj zemlji bi ceo klan Vucica oterao na robiju i prosjacki stap. O latifundijama da ne pricamo.

"Ministarstvo za ljudska prava", hahaha, i ko ga osniva, Sultan Nuzurbajev... Ugasio si jedan internet sajt jebeno jer ti je jebenim posterima kroz po tebe bezazlenu kritiku vređao sujetu, a pričaš o ljudskim pravima... Farsa... Mrš govnari

Da da, a ovamo mladima poručuju kao, "borite se, stvarajte, osnivajte preduzeća ovo ono", ma važi... Možda kad vam vidimo leđa... Da radim mukotrpno da nešto stvorim, da se cimam, i da onda dođe tvoj batica da mi lupi reket ili ako mu se sviđa kako sam kreativan, da mi to otme upola cene

Ili ne mora čak ni on, dođe mi lokalni šerif iz SNS da me ucenjuje, reketira, da primoravam radnike da idu da mitinguju, da ih teram da rade nešto što ne žele... I onda pozovem ministarstvo za ljudska prava, ako se ikad neko i javi, odgovori ti u fazonu "pa čoveče da li si ti normalan, državni funkcioner nešto zahteva od tebe, a ti zoveš državnu ustanovu da prijaviš to"

Bata Sale, jesi svestan ti da se namnožilo na desetine hiljada naprednjaka koji bi trebali na robiju, brate

I kad kažem naprednjaka, mislim i na one koji šuruju sa njima, a koji nisu članovi

Postavio Batu Gašića, keramičara, okorelog kriminalca i kabadahiju, za načelnika BIA, mesto na kome treba da bude jebeni Džejms Bond, zašto, pa da preko njega može neometano i protivpravno da dobija informacije o svakome kome želi, ko mu smeta, novinari, opozicija, bilo ko...

Po meni je Slobodan Milošević zločinac, lopov, gluperda, četnik, i čovjek koji je iznevjerio moju državu SFRJ.