ПМП

  1. И сушење ноктију!

  2. uuu do jaja partija, đe da se potpišem pa d postanem član.

  3. Ne ide to tako lako, a-a...

  4. mojne me jebeš Luli :) Šta treba d se radi da postanem član?

  5. Ало! ЈА сам главни! Први међу једнакима! Маршал! ЈА одлучујем ко, кад како шта....

  6. Ja sam i zaboravila koja mi je funkcija ovde! A da, upravnica manikirsko-pedikirskog zavoda, jelte. :) I jedina koja je slala nesto nalik CV-ju, mada je ideolog sve to fino izignorisao... :))

  7. Реме, јел видиш које се функције траже???

  8. da al su mi nekako dukatlijske, jel mogu da hoblujem parket, il' da smaknjavam konkurenciju, nešta tako?

  9. Ајд пријави се сада и овде. Напиши који су ти квалитети... Не мора циви нег мети шта би тео да будеш, зашто.... како би то помогло партији и томе слично...

  10. Vokasi gde je moj odsek na prvoj strani i gde sam ja koj moj :D

    church pub - Чуварка списка фетиша и сексуалних настраности чланова

    ja primljena zbog CV-a

  11. Чрча, где је тај пост??? Дај га на увид!

  12. Pa sve sam ti linkovala bre!

  13. У курац... Јебеш ктиторе, не видим линкове после жњија!

  14. Moja duznost, kao upravnice, jeste da za pocetak pokazem primer kako se pise pristupnica u kojoj mozete da napisete svoje kvalitete i razlog da bismo vas primili u partiju i dodelili vam funkciju koja vam pristaje. Uslovi su tezi nego ranije, ali to, otprilike, ovako treba da izgleda:
    http://vukajlija.com/forum/teme/7512?strana=44 :)

  15. Hahahaha :D
    Bre Črča nikad ne ide nespremna ;)

  16. Чрча, а под које име да те убележим???
    Може Чрча???

  17. glavni i odgovorni u odseku za uklanjanje konkurencije - što manje konkurencije to više šansi da se dokopamo vlasti. Ne mora sve da bude legitimno, kvaliteti su višegodišnje bavljenje nekim zajebanim veštinama, tipa tangram i sudoku....

    a isto tako mogu da budem i direktor odseka održavanja parketa i pločica - doprinelo bi izgledu prostorija partije, samim tim bi nas više ljudi smatralo ozbiljnom partijom koja drži do sebe. Činim čuda čak i u ladnu vodu i bolji sam i od mister propera i od muskola....

    Evo dva moja predloga, pa biraj šta ću da budem.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.