ПМП

  1. Hmz... pitanje je sad :)
    ma piši originalno church pub, Črča je lokalno na četu :)

  2. Реме отварање новог одсека је бесмислено... Добијаш функцију: Паркетар/хоблер/лакер и радник на одржавању подова у целости. Када се још неко пријави, може да ти буде шегрт па ће лепо да му будеш шеф а и отвориће се одсек.

  3. Ало, Вокас, ваљда сам и ја неки курац овде :)

  4. fala. Velika mi je čas' i zadovoljstvo da radim u tvoju partiju.

  5. Славко, ти си падаван... шта мислиш где би ит пристајао? Ајд док сам добре воље

  6. Slavk0 moraš sam da se pobrineš za sebe! Vidiš kako ja, ovde sam šatro uveliko a nisu me turili na platni spisak vodim se na crno. :)
    Niko neće da ti pomogne ako se ne boriš ti sam :D

  7. Кад мачке нема, мишеви коло воде.
    Након кратког хумористичког увода, рећи ћу да се поносим вашом агилношћу!

  8. Ја бих да будем шеф сале. Ако немате сале, нема везе, отворићемо.

  9. Уроше! Видиш ли како нови талас хрли у победу!

  10. Видим и суза у оку сја! А Другарице које се жале на идеолога нека напишу приговор, размотрићемо.

  11. Славко, због тренутне неиспаваности председника, затварам данашње пријављивање са твојим захтевом. Имај у виду да ћеш сутра бити пуноправни члан!

  12. Требаће нам конобара...

  13. Ja se ne zalim! Samo kazem da su moji predlozi ignorisani, ali sa pravom! Bolje meni ideolog da ukaze na manjkavosti mojih ideala zarad dobrobiti partije, nego tamo neka konkurencija!
    PVT! :)

  14. Није то тако једноставно, доста тога имам да кажем на ту тему.

  15. ДРУГОВИ и ДРУГАРИЦЕ, поштовани чланови, овом приликом именујем УРОША за мог заменика у наредна 58 сата, пошто се од 24.11.2010 у 12:00 до 26.11.2010 у 20:00 Председник то јест ја, неће појављивати у седишту или ће бити кратко, те му друге обавезе неће дозвољавати да врши своју партијску дужност.
    Пошто Распућин има могућност едитовања ПРВОГ ПОСТА, остављам њему да у наредна три дана учини све промене по питању чланова.
    ХВАЛА НА РАЗУМЕВАЊУ

    ПВТ

  16. Испуњење сна!
    ПВТ!

  17. Позивам се на овај пост Уроше: http://vukajlija.com/forum/teme/7512?strana=7#post_345714

    ПВТ

    Знаш шта ти је чинити! Нека твоја рука води!!!

  18. Predlažem da postavite nekog na mesto baba sere, naravno samim tim i formiranje odseka održavanje zgrade, gde bih ja bio šef, novac koji bi dobijala baba sera (mala nužda evro, velika 2) koristi za održavanje zgrade....

  19. За сад имамо једног члана инфилтрираног међу модераторе. Уроше знаш шта ћемо да ти радимо ако приступиш њиховој партији? Ипак су нам они главни осумњичени за летошње обијање зграде! ПВТ!!!