Prijava

А дааајте. Ја сам овде стално и чекао сам годину дана да ме унапреде. Остали стрпите се.За кога? ЗА ПАРТИЈУ!

Још мало Другарице, Другу Референту су се мисли отегле до колена на претходном месту.

'де се дала моја функција?

A gde mi je osoblje? Na terenu!? I ja sama u administraciji! Nece da moze tako... Funkcije moraju da budu upotrebljive! Ja ovo zbog dobrobiti partije. Za aktivnost u svakom sektoru!

PVT!

Ne može tako, nemam ja vremena za bacanje.

Ostalo je još ovo:
Контролор(ка) исправности сексуалних помагала
Примарни инвеститор

Превише смо жена примили, сте видели? Мрште у кухињу!

Mrš bre tamo! Moje zanimanje u ovoj partiji je krucijalno :D

Славко од овог тренутка ти си на позицији Контролора!
Марципан, ја на терену спајам лепо и корисно. Крај приче.
Лалабај, рад, рад и само рад!

slavko oš radiš ko baba sera? Predložio sam otvaranje tog radnog mesta, i otvaranje novog odseka....

Реме, мора да почне од нечега. Славко Сера! Ја гласам ЗА!

Imam primedbe na ponasanje Druga Dankana. Molim, bez kuhinjskih elemenata u okviru partije! Mi smo emancipovane zene!

Еманциповане жене МРШТЕ ИЗ КУХИЊЕ НА БЛУД!

otvorte odsek održavanja zgrade/prostorija.... Ja hoblujem parkete i sređujem podove, novac od toalete (malanužda evro, velika dva) bi bio upotrebljen u te svrhe, treba nam neko ko će da održava i krovove itd. Mada trenutno je baba Sera neophodna

ПОХВАЛНО ДРУЖЕ УРОШЕ!
Успео сам да дођем, пуномоћје остаје! И то ВЕЧИТО!!!!
Молим другове и другарице да не помисле да се ја повлачим!
ПВТ

Ladno nikad nisam učestvovao u radu ove partije, jebote.

Ne moze tako! Kada sam iznela svoj predlog u pogledu diktature, receno mi je da je ovde prisutna demokratija i da sam sasvim slobodna da odredjujem pravila u okviru svog sektora, a sada mi se naredjuje kako da postupam, bez mogucnosti zalbe!
Molim za doslednost.

PVT!

Па ми смо против демократије!

Не бих се ни учланио да је другачије!

Jasno je, valjda, da moram da napredujem. Red je, i uzoran sam član.
Za to vrijeme, neki nikad nisu ni čuli za partiju.