Prijava

Ми доста тога импровизујемо, тако да је слобода одлучивања у сектору загарантована, евентуално се ја убацим са неком примедбом која не утиче превише.
Да се сија Другарице!
ПВТ!

Hm... :))

Заиста сам то изјавио, али ситуација се на терену променила, морамо да збијемо редове!

Другарице, молим вас да схватите да је ово неспоразум! Молим вас та то и остане!

A,mogu li i ja da se uclanim u tu vasu politiku?Prijavio bih se za posao baba-sere.Imam i brkove,sto je veliki plus u odnosu na ostale kandidate.

Надам се да "ту нашу политику" друже језиви хоћете да пропагирате даље!

U svako doba i na svakom mestu.

Ja sam iskusan u vezi propagande.
Flajeri, grafiti, plakati, bilbordi, statusi na fejsbuku.

Više alter egoa.
Kontroverzna ličnost.

Nemam grižu savjesti, bezkompromisan, bole me kurac.
Učestvovao u jednom neuspješnom svrgavanju (valjda je to ta riječ) nekog načelnika opštine. Bilo bi uspješno da su mene slušali.

Imam rezidenciju na vrhu planine pogodnu za zajebana ratna stanja. Čak smo i SFOR istjerali sa naše postojbine i ostavili su nam bazu ukopanu u kamen.

Infiltritan sam u sve političke stranke i svi me volu.

Nudim se za pos'o u nekoj tajnoj službi.

oš tajno da čistiš podrum? Vala dugo ga nismo čistili, a valjalo bi ga malo srediti....

Ja sam radije za tavan, imam bolji pogled.

štos mene tiče može.... Mada ja se ne pitam. Sačekaćeš Uroša ili Vokasija pa ako te oni prifate dobrodošao....

Рокада! Славко премештен на позицију Примарног инвеститора (нашу везу на бувљаку) а Лалабај постављена за Контролорку исправности сексуалних помагала!

uroše jesi razmotrio ovu dvojicu što su izrazili želju da rade kao baba sera i tetkica zadužena za tavan? I za novi odsek održavanje zgrade?

TAKO JE!

PMP!

Edituj i prvi post, da svak zna!

Jel mogu ja da se kandidujem za stranačkog travara?

A edit?
Ima nas unaprijeđenih!

Другарице и Другови, новопридошли ће добити функције, а унапређени евидентирани чим се вратим са конференције за штампу!

Molim da se to obavi što prije.
Moja nova dužnost zove, ne smijem joj se ne odazvati!

Luli, ja sam zakljucila da visa funkcija ovde nista ne vredi! Meni svasta obecavali, a sada samo piskaram nesto u administraciji. Ili je to samo u mom slucaju...hm... I ono zbijanje redova... Sve je to meni sumnjivo...

Ne boj se. Sad su glavne funkcije u ženskim rukma. Svanuće i nama.

Jesam li ja regrutovan, vlja ići zaliti biljke?