Prijava

Evo tema Tilmo :)

Za sve su krivi ovi sto dolaze sa balkana. I iz nemacke

In questa tema dovrebbe essere permesso scrivere solo in lingue ufficiali in Svizzera, dunque tedesco, francese, italiano e retoromanzo. Voi balcanesi, plebei, andatevene da questa tema colta, Europea... in breve, svizzera!

xD

Celt, pominju li kod vas u vestima Srbiju sad, kao što su kod nas Italiju?

Ono, sad smo dolina lepre u evropi.

Isto pitanje za sve strendžere.

Mene Slovaci pitaju koliko cemo jos da trpimo Vucica. Nije im jasan nas mazohizam.

Celt, pominju li kod vas u vestima Srbiju sad, kao što su kod nas Italiju?

Ono, sad smo dolina lepre u evropi.

Isto pitanje za sve strendžere.

Помињу курац, боле их патка за нас, можда су посветили један споредни чланак томе, чисто да подсете јавност зашто треба да је боли патка за нас. То ме највише и погађа код односа Западњака према Србима и Србији - не ради се о томе да нас мрзе; не мрзе нас, једноставно не знају скоро ништа о нама, нити желе да знају, нити им је битно шта се код нас дешава. Битни смо им колико је и нама битна Јерменија или Грузија отприлике. Све више мислим да је и у високој политици тако. Сад се многи трипују да Меркеловка и Макрон имају неки план за Косово. Можеш мислити колико је врх Њемачке или Француске посветио пажње и Шиптарима, и нама - од глобалне пандемије која ће спустити економију за једно бар 7 до 10%, преко све компликованијих односа са Америком, до огромних проблема унутар ЕУ и њихових држава, баш сад брину о томе дал ће Србима/Албанцима одговарати неки споразум око парчета неразвијене балканске прћије и дал ће српски држављани моћи да уживају чари слободног путовања. Боле их патка, кажу отприлике затварај границу за балканске варваре ако нису способни да хендлују корону и ти велики с дебелим уснама, решавај то што си обећао да не добијеш по ушима.

Hej hej hej, bata Sale, jak se maš? Jel ti PAČI na Slovensku hahah Slovaci koje su to glave jebate dan... Meni je top bilo kad kolegu i mene priveli njihovi panduri zbog krađe u marketu i na kraju nas pitali kakva je situacija sa Kosovom, hahaha... Kad sam radio po Bratislavi i na tamošnjem aerodromu uzgred, stanovao sam isključivo sa Slovacima, vlasnik firme neki matorac od 60 i kusur, oženio Tajlanđanku koja držala tu kod njega lokal za tajske masaže, imala tipa 23-4 tad, al ovaj lovator opasan i ova najopuštenije, onako budistički, jedan duboki naklon bogu novca i udala se za njega hahah... Šurili smo se od alkohola i vutre svako veče, igrali pikado, stoni fudbal, išli na pecanje itd... Gotivni su ovako dok ne krenu da se tripuju onako ksenofobično i da misle da si kao migrant neki pa me tako jedan pitao u fazonu, jel bi mi jebo ženu, ja šok znači rekoh čoveče, opusti se, naspi po još jednu borovičku i nemoj si naporan

Mislim. Ti znaš mene. Rokenrola. Ovo sad je kurac. Mnogo mi lokalan život postao

fun fact: jebo bi mu zenu haha

Ma kakvi Sevaste, ljudina u svakom smislu. Od tolikih pičaka, baš ću njemu sad ja taslačim ženu, nisam ja u tom fazonu. To se javi ovim kompleksašima

Gledaj, neko im je rekao da si JEBAČ ako jebeš nečiju ženu/devojku, i oni uopšte ne kapiraju koliko je to pogrešno, koliko se to još laganije vrati i koliko su to suštinski bolesna uverenja, ali njima su rekli da to tako treba i nema tu, to je za njih... ČINJENICA. Slepci svinjski odvratni. A ovamo se moli Bogu

Nego, interesantan mi je ovaj beef dva bugarina, Celta i tilma, zar je i bugar bugaru postao bugarin?

I koja je poenta antibugarističkih pokreta u srb kad su bugari bukvalno isti k'o srbi

Celt, pominju li kod vas u vestima Srbiju sad, kao što su kod nas Italiju?

Ono, sad smo dolina lepre u evropi.

Isto pitanje za sve strendžere.

pre neko vreme je bilo u vestima tipa "od 50 novih slucajeva cak 7 je doslo iz srbije" sto je bila onako supacko tendenciozna vest, i bilo mi zanimljivo sto je po komentarima uglavnom bilo na foru "jelte, a ovih 43 pali smarsa". otad nas ne pominju vise osim u kontekstu sa zemljama odakle ako dodjes u svajc moras u karantin. tu smo iz evrope mi, makedonci i svedje.

lazem bila jos jedna vest na foru sto je utakmica st galen / bazel bitna crvenoj zvezdi i partizanu, gde jedni kao navijaju za jedne a drugi za druge zbog nekih koeficijenata i tako nekih kuraca, nista nisam razumeo sta pricaju

celt, kakav je osecaj kad dodjes iz svice u srbiju i za pare koje su ti tamo potrebne za kebab ovde dobijes kurvu, ladno pivo i pljuge

celt, kakav je osecaj kad dodjes iz svice u srbiju i za pare koje su ti tamo potrebne za kebab ovde dobijes kurvu, ladno pivo i pljuge

https://www.youtube.com/watch?v=lTX2VOp764Y