Prijava

i ti si ziveo konju, svi smo. nikome se ne zivi tako, niko nije srecan zbog mera. ja radim nesto povodom toga, glupo, pametno, radim a ti samo jedes govna. sta oces?

ako sam probao nesto da uradim zarad drustva da ne sedimo unutra, i ocigledno radi, naravno da cu da serem po tebi sto sedis u rupi i jedes govna kako svi ostali sede u rupi.

ko po pravilu ovi sto najvise kukaju sto ih zatvaraju kuci da ih pustis napolje izasli bi, pogledali levo desno, i usli u kucu da napisu na internetu sta misle.

Ustanite protiv fašističke čizme :D Zašto bro, da bismo i ti i ja živeli kao ljudi 21. veka? Ne. Meni se živo jebe da li će uvesti nekakve restrikcije ili ne, pošto me nisu naročito dotakle ni prvi put. Slobodan nisi svakako, što su ti fino stavili do znanja prošle godine - mogu da te zatvore u kuću, ne daju ti da putuješ, ideš u radnju i kafanu...Pominjati slobodu u ovom kontekstu je fejspalm sam po sebi.

Pogrešno si shvatio skroz, ja nisam za spas i blagostanje ovakvog čovečanstva - današnje čovečanstvo je pre svega nehumano i sebično, neobrazovano, zagadjuje, prlja, mrzi, uništava. Ništa nismo naučili od 40ih do danas, a život je kao matematika jbg, ponavljaš dok ne naučiš, ili ne možeš da ideš dalje. Zato moramo da dobijemo šljagu, što je sasvim u redu.

Ne stvarno, više me zabavlja da gledam kako prave budalu od tebe i uvode ti treću i četvrtu dozu nego da nosim nekakve transparente i duvam u pištaljku.

Šta radiš Celte, radiš moj kurac. Zavrnuo si rukav kako bi mogao da putuješ kući za praznike, a ubedjuješ i sebe i druge kako si zapravo želeo nekoga od nečega da zaštitiš. Sad kada se ispostavlja da samim prisustvom u društvu predstavljaš rizik po te ljude oko sebe, ne pada ti na pamet da sediš kod kuće, naravno. Probao da uradi. Svašta.

a sta ti radis melkore osim sto jedes govna?
licimuru smrdljivi.

da ponovim jos jednom:

ko po pravilu ovi sto najvise kukaju sto ih zatvaraju kuci da ih pustis napolje izasli bi, pogledali levo desno, i usli u kucu da napisu na internetu sta misle.

Čuj pičkice, pičokare :D Ništa Celt, gazio se malo sa navijačima, gutao suzavac, došao u situaciju da se bijem sa čovekom iz žandarmerije pod punom ratnom opremom; srećom nisam, ne samo jer bi me zgazio ko pačije govno već i stoga što smo od sedme odrasli zajedno, što nisam znao jer je imao šlem sa vizirom naravno (i zgazio bi me i u civilu ko pačije govno). Posle ljudi krenuli da sede, šetaju, osipaju se i konačno sam shvatio da sve to nema smisla. Besmisleno je jbg, da više ljudi sedi u gradu po baštama i srče espreso nego da ih bude na nekakvom protestu, a deli ih jedva 30 metara. Besmisleno je i da se izlažeš nekim nezdravim situacijama koje će te koštati manjih ili većih lomova, zarad takvih likova. Besmisleno je da se vučeš po nekakvim protestima zarad očuvanja šuma i planinskih reka, da bi Celt kad dodje iz Švice imao šta da diše i gde da se kupa. Ne. Mora šljaga, roditeljska, i mora da boli, jako, da bi je ljudi zapamtili i nešto naučili. S druge strane opet, starog Melkora boli patka jer je u najvećoj meri van sistema i ne zavisi od njega, a sticajem srećnih okolnosti ima parče raja na zemlji, koje je opet u velikoj meri u civilizaciji. Tako da me restrikcije, nepravde, Vučići i Dačići...Ne dotiču previše.

Nemoj o licemerju leba ti. Ono, nemoj.

* nije se desilo

dobro, ako je sve tako kako si rekao, sto si toliko aktivan na ovoj temi i toliko se upinjes da pokazes da vakcina ne vredi kurcu

Nemam šta da se upinjem, ljudi od znanja ti lepo i sami priznali da ne rade, što si mogao i sam da pretpostaviš jer su govorili da "štiti oko 94%", "virus je još uvek nepoznanica" itd. Ljudi su izduvali kurčinu sa kineskom pa nam bilo malo smešno, sad se ispostavlja da su je izduvali i ovi iz drugog tabora. Ostaje još jedino nada da će vakcinisani proći sa nešto blažim tegobama, što se opet ispostavlja kao ne sasvim tačno.

Ništa, gubim vreme kao i ostatak, samo što se malko više zabavljam.

ljudi od znanja ti lepo i sami priznali da ne rade, što si mogao i sam da pretpostaviš jer su govorili da "štiti oko 94%"

ti bre ko da nemas razum covece. ne razumes nista sto nije apsolutno, crno-belo a ovde se pretstavljas kao neko ko smireno i kao razumno kroz price i vickaste i dosetljive dogodovstine se u sve razume

Nema tu Celt puno šta da se razume. Čovek ti lepo kaže - nisi ful zaštićen (ni blizu ful), prenosiš boleštinu jednako kao i nevakcinisani, i samim tim predstavljaš jednaku opasnost. Ne kaže ti to nekakav Kon ili Nestorović, ili balkan ufo već tim stručnjaka od ugleda koji predstavljaju zdravstvo jedne zemlje i bavili su se tom temom podrobno. Moramo verovati tim ljudima zar ne, slušajmo struku itd.

Dakle pošto za okolinu predstavljamo podjednaku opasnost, logično je da trpimo iste sankcije, što je skroz u redu. Moral i društvena svest tako nalažu, no nama dvojici podjednako šište jaja, ostaćemo u podrumu samo ako nas u njega zatvore, što znači da zavisimo od tudje sile. Japanci su se recimo pokazali baš sjajno, ne idu nikuda gde ne moraju, nose maske svuda, održavaju distancu i pridržavaju se svih predloga bez razlike (ne mera, jer njima je samo predloženo). Najveći broj se vakcinisao, no svejedno i pored svega imaju vanrednu situaciju po treći put (jer prethodna dva očigledno nisu pomogla).

Možeš sad naravno da tvrdiš kako bi, da se nismo pridržavali ovoga i onoga imali deset putaviše bolesnih i mrtvih, da se nismo vakcinisali sad bi nastao opšti kolaps i ljudi bi padali po ulicama, ali to je već "šta bi bilo kad bi bilo" domen i nema puno veze sa naukom, činjenicama itd. Više je teorija zavere.

Šta sam hteo da kažem - izduvali ste kurčinu, jer prvo su tvrdili primi vakcinu i sve će da prodje, zatim moraćemo duplu dozu, sad ispada da ni sa duplom nisi baš najbezbedniji i moraće najverovatnije i treća a sasvim izvesno i četvrta. Jbg kad tako karaju ljude od 14+ godina meni smešno, šta ću kad sam seljak.

Nema tu Celt puno šta da se razume. Čovek ti lepo kaže - nisi ful zaštićen (ni blizu ful), prenosiš boleštinu jednako kao i nevakcinisani, i samim tim predstavljaš jednaku opasnost.

znam, sto se vas tice, nema nigde nista da se razume. sve se oseca.

ako vakcina efikasna 94%, a verovatnoca da vakcinisan dobije koronu je 15x manja nego da nevakcinisan dobije.

kada dobijes, onda svi isto prenose, ali na startu ti se verovatnoca smanjuje, a i posle ti se smanjuje da zavrsis sa upalom pluca. (ko sto reko, 30x)

tvoja logika na onu foru, sta se cimas, i pusac i nepusac umre na kraju. sto jeste tacno, ali je glupo ako ne posmatras stvari apsolutno crno belo i kroz ono "mense cini".

Voimja oca sta moze sve da se procita ovde

Hahaha taj rad, objasne ti lepo da si zaštićen otpr. kao i nevakcinisani, ali ne, hvataj se brže bolje onih famoznih 94% od februara :) Sve je Celt siva zona, vidiš i da ti žena koja predlaže četvrtu dozu lepo kaže valda će ovo jednom proći. Može da potraje još dve godine a i ne mora jebeš ga, ne znamo, mutira ovo čudo. Evo vidiš da ni dupla doza nije baš najefikasnija, trebalo bi primiti treću...Ono što jeste crno - belo je to da smo i ti i ja sprcali dve najbolje godine života baveći se ovim stvarima, jer naprosto ne možeš da se isključiš iz njih, prisutne su na svakom koraku. A kraj se ne nazire, naravno, jer što duže ovo traje, veća je zarada.

pricaj u svoje ime, ja nista nisam sprcao.

ali ja ne znam kako ovo:

ako vakcina efikasna 94%, a verovatnoca da vakcinisan dobije koronu je 15x manja nego da nevakcinisan dobije.

kada dobijes, onda svi isto prenose, ali na startu ti se verovatnoca smanjuje, a i posle ti se smanjuje da zavrsis sa upalom pluca. (ko sto reko, 30x)

dobije ovaj odgovor:

Hahaha taj rad, objasne ti lepo da si zaštićen otpr. kao i nevakcinisani, ali ne, hvataj se brže bolje onih famoznih 94% od februara

cini mi se da su tebi, pre svega, osnove poprilicno pobrkane, i da iz nekog razloga ne mozes da prihvatis neku cinjenicu i onda da tu cinjenicu razlozis i da nadjes sta je u tome problem, nego se uhvatis potpuno druge stvari i njom objasnjavas prvu.

Opet se projektuješ. Eno ti ona studija pa pročešljaj malo. Kakvih 94%, to su bajke od samog početka. Neće ti valda reći da si zaštićen 65%, pa ko bi je uopšte primio u tom slučaju. Ovako - 40% ionako obolelih asimptomatično, ostaviš 6% prostora i trljaš ruke. Ako se neko od vakcinisanih i razboli i umre jebiga, šta da se radi - u životu nema garancija, ništa ne radi savršeno, koliko ih umre godišnje od reakcija na andol i brufen, sigurno bi umro i da se nije vakcinisao i ostala sranja koja prodaješ magarcima.

zapravo nezavisna televizija

...

na zalost ne postoji lek na zemlji koji je 100% efikasan pa tako nije ni ovaj

Postoji zato se i zove lek jer 100% leči, a vakcina nije lek jer samo "tretira", ništa ne leči msm ovo je čisto da se ne zbunjujemo ni ti ni ja kad pričamo o tim stvarima
I opet me nateraš da kačim nešto ccc
https://ibb.co/6bF3F3F
https://ibb.co/R33yBtT

NEW - The CDC downgraded the definition of "vaccine" from a product that produces immunity to a preparation that stimulates an immune response for protection.

Today: https://cdc.gov/vaccines/vac-gen/imz-basics.htm

Archived (as of August 26, 2021): http://web.archive.org/web/20210826113846/https://www.cdc.gov/vaccines/vac-gen/imz-basics.htm

@disclosetv