Prijava

https://www.facebook.com/messenger_media/?thread_id=100017025961077&attachment_id=200142092182406&message_id=mid.%24cAABa92XHIsGCAWZ1nV70CEoBRbO5

Doduše nisam išao na drugu, nisam bio tu a posle počeo nešto da se predomišljam. Ne znam kako sad ide dalje. Kakvi su to slepci, niko ni da te kontaktira i pita - e gde si ti jbt da primiš drugu, zakazali smo ti termin.

Aj Trajforsa da razumemo, mlad je i investirao je previše od džeparca u forčan biznis sheme da bi tek tako priznao svoj naïveté, a i za stroži karakter još ima vremena.

Ali ti, brate, si jedna pička. Link ti ne radi, uzgred.

Fala bro, sve s tvoje strane što nije ignorisanje je za mene suvo zlato. Okačio link potvrde.

Trifors vas ovde prži ko male majmune mesecima, ja se samo malo pridružio.

Ništa se ne desi kad kliknemo na link glavčo

Ko je zainteresovan da mi objasni zašto je graphene oxide u boci btw

Најбоље је што Мелкор мисли да је испао мастер трол и да је изјебао све, а уствари је само испао пичкица и изгубио поштовање једног јединог човека који га је још (можда) имао за њега.

Следећи пут кад се убаци у неку озбиљну дискусију, капирам да ће добити атомски миш третман, или можда чак и Бергас третман

Dobro avaks trolovali smo malo, ti si malo više doduše ali treba staviti lok na ovu temu, što bi bilo jedino razumno rešenje. Odstranili smo Zapatu sa sajta i to je već velik poduhvat, ali nema smisla da sprcaš još 100 strana na ubedjivanje ljudi u neke totalno lejm stvari u koje ni sam ne veruješ druže (bar da su se oni negde primili pa ajde, nego bleje ovde jer nemaju pametnija posla a i u principu te sažaljevaju, što opet nije na mestu).

Molim nekog čoveka dobre volje da ovog jelenka iznapušava kurcem umesto mene, hvala. Obratio bih mu se naravno ali kod mene stvari stoje otpr. kao na vukajliji - ako ne napišeš nekad nešto pametno, bar jednom i bar malo pametno, ne možeš da učestvuješ na forumu i ne uzimaju te u obzir za bilo kakvu diskusiju.

izdaja, koju je melkor priredio triforsu nije vidjena jos od Jude Iskariotskog

Lagano polivajući svoju krišku paštete burbonom jednom rukom, a zlokobno gladeći bradicu drugom, Melkiot sa nestašnim dečačkim osmejkom na licu pogleda u ogledalo i reče: "Asam ih istrolovo ej..."

Nisam ja Šmo taj čovek. Zimus dok sam ležao bolestan banem na V da vidim šta rade ljudi, i onda su mi neke stvari zasmetale ali ne mogu da ulazim sad u to, smorilo me. Postoji jedna stvar kojom se ponekad služim - dam ljudima razloga da me potcene i da se na bilo koji način osete nadmoćnim, ako im to predstavlja zadovoljstvo. Ništa ne ogoli čoveka kao situacija u kojoj je inteligentniji, obrazovaniji, bolji čovek, više kul itd. Drugo opet, psihologija me daliko više zanima od ove idiotske teme.

Ti si sjajan čovek šmo i imaš pregršt kvaliteta, nikada nemoj posumnjati u to.

Мелкора да прегази ауто, док лежи у локви крви јео би говна како је то уствари био део његовог мастер плана све време и да је возач насео

#никотиневерује #глупсикокурац

Je l još uvek drkaš pred ogledalom?

Ne znam samo koliko je tačno ovo za Zapatu niko od nas sig nije oterao čoveka ili se ubio ili je batalio na neko vreme pa će se vratiti kad se smori. Druga stvar ovo posmatrajte kao da je sith lord istupio na stranu svetlosti i razmenio sve svoje kul super moći za manje kul i zato će do kraja života žaliti jer ga i ono malo fanbase - a više ne gotivi jbg

Brt ne misliš valda ozbiljno da nekih tamo 50 deda od 150 godina pokušavaju od ljudi da naprave šimpanze, a Tramp putuje kroz vreme, u same dubine duboke države, kako bi sprečio da nam ne guraju čipove u nos štapićima za testiranje? Dobro da znam, zanimljivo je ponekad trolovati Celta ali postalo je besmisleno odavno, a i tema je prevazišla samu sebe i potpuno obolela, molim Maestra ili ko je već zadužen za te stvari da je stavi pod ključ, požželjno i da je obriše.