Prijava

- Reme - jedno je kad okačiš jedan grafikon sa nekog tamo tv kanala, drugo studija na 50 strana koja ti iznosi sve podatke. To bi bilo isto kao kao kada na kontrolnom, na postavku zadatka, upišeš krajnji rezultat bez ikakvog obrazlaganja i to je to. Statistika je dušu dala za manipulaciju; otpr. kad na tv-u čuješ podatak o tome kako procentualno stoji vladajuća koalicija a kako opozicija. Taj neki rad. Ili kad čovek izadje sa informacijom da je od 30 ljudi u bolnici 29 nevakcinisano i to je to, vakciniši se i biće sve ok. Zapravo nemaš ni jedan drugi podatak, al ko ga jebe, što bi se zamarao.

Drugo, daj taj podatak gde je 90% nev. teže obolelo. Nemoj samo da mi kačiš nekakvu švajcarsku propagandu.

izvinjavam se pipac hleba, mislio sam da si mene citirao

melkore tvrdoglavi, tvoje podake analizirao reme, ne moje.

okacio sam i izvor odakle su podaci, a to je federalni zavod za statistiku svajcarske

Idealno rešenje - torlak od pre 30-40 godina. Državna institucija u kojoj rade sjajni stručnjaci i proizvode vakcinu koja se izvozi u pola sveta, jer je pouzdana, kvalitetna i uliva poverenje. Kapitalizmom smo, medjutim, sjebali mogućnost da takve institucije uopšte postoje. Čovek mora da jede, pije vodu i da se leči. S druge strane imaš kompaniju koja želi da uvali neki proizvod kako bi ostvarila profit i napredovala, što je sasvim razumljivo. Što više bolesnih - veća prodaja - veći priliv. 3 doze vakcine > dve doze vakcine = 30% profita +, dakle uvodi i treću dozu. Pet suparničkih kompanija, dakle koja prva napravi lek prva će krenuti da ga prodaje, pozicioniraće se kao najsposobnija i ljudi će u nju imati najviše poverenja. U slučaju

- Rusije - znaš da ako ne napraviš sopstvenu vakcinu moraćeš da uvoziš tudju i skrljaćeš ekonomiju, a i ne deluje dobro jer kakva si onda sila.

- Kine - imaš tržište od 1.5 milijarde ljudi koje potpuno kontrolišeš, za tebe nema zime

- Fajzer - ne možemo ući na rusko i kinesko tržište, ali imamo američko i evropsko, a i Japan i neke druge zemlje neće uvoziti rusko i kinesko djubre. Malo ćemo bombardovati astru navodima da njihove vakcine kvare ljude i biće to sve dobro.

- Astra - jbg

Epilog - svima dobro. To se zove oligopol; nekoliko strana se, navodno, medjusobno bori, a zapravo svi saradjuju i posao im cveta. Najbolji primer za ovo je vrv OPEC.

I to je to, suva ekonomija. Znam da čoveku treba i malo empatije i da je malom Gambiši prosto nedopustivo da na njega ne gledaju kao na ljudsko biće od krvi i mesa, ali na kraju si bukvalno sveden na sićušnog potrošača koji stoji naspram premoćne kompanije od koje mora da kupuje. I da ti ne daj Bože pola familije nastrada od njihovog proizvoda, daće ti nešto malo para na sudu i možeš da se jebeš, niko ne odgovara, niko ne ide u zatvor i ostalo. Dobio si duplu dozu, sad ćeš i treću, biće za većinu vrv i četvrta, za dve - pet godina moraćeš da primaš neko drugo govno i tako u krug. Što bi rekao brat trajfors, wačmaj words.

E raja mrzi me više, ja sam se zapravo vakc. još pre 40 - 50 strana, doduše samo jednom.

Sačekao bio da vidim kako će reagovati ljudi i reko - jbg idem da obavim, mada nije mi bilo svejedno, iskreno. Morao sam stvarno. U novembru bio bolestan (nisam išao da vidim zbog čega), pa u januaru zakačio ovo govno, pa u aprilu. A sitnije sam gradje (1.74) i pokosi me grip skoro svake godine na 8-9 dana. Nisam više 25 jbg...

Sreća jedino što nisam uzeo ono kinesko govno, uzeo bih rusku generalno ali nije bilo. Ne znam da li su nju uopšte i davali, možda nešto malo na početku. Nikog ne znam da je primio ruju.

ljutog li trolovanja

A šta sad oćeš, da slikam potvrdu pa da ti je okačim..

doduse vise bi mi srce na mestu bilo da sam se na trola istovarivao sve ovo vreme nego na coveka koji stvarno postoji :)

- Reme - jedno je kad okačiš jedan grafikon sa nekog tamo tv kanala, drugo studija na 50 strana koja ti iznosi sve podatke. To bi bilo isto kao kao kada na kontrolnom, na postavku zadatka, upišeš krajnji rezultat bez ikakvog obrazlaganja i to je to. Statistika je dušu dala za manipulaciju; otpr. kad na tv-u čuješ podatak o tome kako procentualno stoji vladajuća koalicija a kako opozicija. Taj neki rad. Ili kad čovek izadje sa informacijom da je od 30 ljudi u bolnici 29 nevakcinisano i to je to, vakciniši se i biće sve ok. Zapravo nemaš ni jedan drugi podatak, al ko ga jebe, što bi se zamarao.

Imbecilu, strana 18, studija u Engleskoj, sa studije koju si TI okačio, ali koju nisi ni pročitao, nego paušalno izvukao zaključke koji ti odgovaraju na osnovu jedne rečenice, i tu rečenicu ću ti naći sada.

Ono što si ti pročitao je na strani 35. Citiram

This means that whilst vaccination may reduce an individual’s overall risk of becoming
infected, once they are infected there is limited difference in viral load (and Ct values)
between those who are vaccinated and unvaccinated.

Ali si zanemario celo istraživanje.

Napiši se kurca.

Pravi je momenat da se nečim smislenim doprinese temi. Pozdrav za obojicu ♥

Sunđer Bob ---------- | ( • ) ( • ) |

Patrik ---------- / ( • ) ( • ) \

Lignjoslav ---------- ( (•) (•) )

Plankton ---------- | (•) |

Keba Kraba ---------- |•| |•|

Ne loži se imbecilu i čitaj malo nekad šta drugi pišu https://i.postimg.cc/rm9GGX3Y/melkor12.jpg

Ne znam sad šta da radim za tu drugu dozu, ne dopada mi se ovo sve uopšte. Realno sam mogao da putujem i sa jednom bez ikakvih cimanja ali mi ide na kurac generalno da se na svakom koraku pravdam i pokazujem nekakve papire, mada opet jbg. Kontam da ću uzeti i drugu pošto se vrv selim preko za par meseci, jednu sam već primio, tako da ako bude nekih posledica na duge staze svejedno mi ne ginu. Opet da ne bude neke zabune

- mislim da je ovo čudo izašlo iz laboratorije
- mislim da se sve ovo pretvara u ekonomiju, nepovratno
- duvaj ga gambiša

Ispadne glup => samo trolujem.

A i bez obzira na sve to, to što si se vakcinisao ne menja stvar, i dalje misliš to što pišeš samo si malo licemerniji.

Opusti se druže, na vukajliji smo.

Haha ček ček, mate, ovaj se vakcinisao?