Prijava

A što li se ja jebavam, šibneš mu link, pa nek bije glavu. Laku noć kiss

https://youtu.be/BRYNnSKuWNI

Dobro, nastavi kakvi su simptomi, šta je klasičan tretman osobe sa infarktom

Tojest manji stadijumi infarkta kad si već na njih stavio akcenat

A za infarkt ću ti pričam sutra, nauči prvo pH

alkalololizacija za zdravlje, tj pojedi nesto zeleno jebem te, nemoj samo meso i leba :)
u svakom slucaju zdravije, a sad jel te pretvara u bazu, to nije ni bitno.

sto obrisa prethodni komentar, 100% je tako

i ja isto, ali zabavno je, ko ga jebe

Pa da ne bude patišpanj

Zapata, hajde pls malo elaboriraj oko treće doze, ima li veze da li se menja tip vakcine, nema li i tako to.

Po meni nema osnova za menjanje. Prvo što ne postoji dovoljno radova o tome, drugo što se treća s razlogom zove buster. Da bustuje ono što je stvoreno s prve dve, kakvo god kvaliteta bilo, zato se i bustuje. A ti trećom primiš drugi tip vakcine, jednu dozu. Nema mi logiku. To ne preporučuje ni FDA ni evropljani. Za sada. Opet ovo je mišljenje jednog kliničara, nisam imunolog, epidemiolog, molekularni biolog...

Pacijent: Doktore, pomagajte, steže me u grudima, umorim se kad se popnem na drugi sprat, često mi pozli, znojim se ko magarac, otac, deda i pradeda bili srčani bolesnici, do čega je?

Dr. Trifors: ma kisela ti krv brt, evo ti izbeljivač da razrediš malo.

::Pacijent umre nakon tri dana::

Dr. Trifors: Pu šta rade s ovim vakcinama.

Zap, to i ja nekako kapiram, doduše kao potpuni laik, više logički i intuitivno.
Stigla mi juče poruka da je isteklo 6 meseci i sad gledam šta ću. Vidim da masa ljudi prelazi sa kineza na fajzer i sl.

Ma gruni astru, šta god bude posle bićeš hit na mrežama

Pa to tumačim pomodarstvom da svi krenuli da mere i uporedjuju nivo antitela, kao da su antitela jedini imunitet.

U Izraelu opet umiru ljudi ko da se nisu ni vakcinisali. A sećam se one priče, treba nam 2 nedelje lokdauna da izravnamo krivu. Jel se sećate toga? Ehhh, sad mi deluje nostalgično.
Pa ono dovoljna je jedna vakcina, pa ipak dve, pa trebaće i buster a pominje se i četvrta.

Haha ja ne verujem šta čitam

Aj kapiram što sam ja tvrdoglav oko svojih ubeđenja koja još ostaju da se potvrde, al vi ste prešli igricu i oborili rekord kao najtvrdoglaviji ljudi u istoriji tvrdoglavih ljudi

Ne vredi Triforce pričati. Mislim, samo pratiti hronologiju događanja i objava stručnjaka već je dovoljno da se čovek koji kritički razmišlja zamisli i dovede u pitanje ono što se radi.