Prijava

Melk, imas li kovid propusnicu. Posto imas sav legitimitet, kao neko vakcinisan fajzerom

Pre će melk dobiti kovid propusnicu nego mi ćinofarm

Jas čuo 200e da te ubace u sistem

Jel grci priznaju falsifikat?

Pogledajte dok nisu skinuli "skenirači istine".

Da li iko čita ejdusove postove i videa koje kači ovde?

Pogledaj dečko moj. Izrael sproveo studiju ali ne ide u prilog vakcinama pa ti se možda ne svidi.

Podaci who: srbija na prvom mestu u svetu po broju hospitalizovanih na 1 milion stanovnika. Razlog, slaba vakcinisanost i nepostovanje mera. Vakcinisite se. Normalne zemlje u perfektu govore o kovidu, nama umire 60 ljudi svaki dan. Dok sam ovo kucao jedan covek je umro od kovida u srbiji

Podaci sa ratista: u Niškom kovid centru, u intenzivnoj već 10 dana NIJEDAN vakcinisan pacijent. Nijedan. Iskljucivo nevakcinisani. Vakcine su izlaz iz ovoga. Da i mi u perfektu govorimo o kovidu, kao Spanija, Madjarska...samo vakcina

Svuda po evropi stadioni prepuni, nocni zivot buja, zasto? Pa vakcinisali 85% naroda, i imaju kovid isprave da sprece tih 15% ludaka da naprave sranje. Rezultat: imaju 10-20 hospitalizovanih na 1m stanovnika. Mi imamo 960. Ej. Druga ispod nas je daleko bugarska sa 400 i nešto. Eeeeej! Koji drugi argument za vakcine i propusnice potreban. Na kamp nou juce 90k ljudi bez maski. Jer im je kovid u perfektu, jer su vakcinisali

Ja sam za to da vidimo do Januara kako će te zemlje koje su "pobedile kovid" izgledati. Jer smo već imali primer Singapura gde broj obolelih i preminulih i dalje intezivno raste. A vakcinisali su 80 posto populacije i prema rečima stručnjaka "izgradili kolektivni imunitet". Na njihovom primeru vidimo da to nije slučaj.

Velika Britanija kao i Danska - brojevi su u porastu. Rekoh, treba dati vremena da vidimo koliko je ta priča tačna.

Te zemlje u perfektu govore o kovidu, davno proslo vreme. Za svaku pohvalu. Samo vakcinacija.

Singapur ne, a ostvarili su ono što se od njih tražilo da bi okončali epidemiju. A kao što vidimo nisu.

Ma kakvi, smešne brojke u odnosu na nas. I apsolutno i relativno. Ali bitna je evropa. Evropi je kovid u perfektu, jer je vakcinisala.

Neće biti.
Evo ova primila vakcinu i trajno se sjebala. A ono što savetuju trudnice da primaju vakcine iako ne smeju ni aspirin da im prepišu je nešto najpodmuklije u celoj priči.
https://www.blic.rs/zabava/dusica-jakovljevic-korona-emisija-nije-se-pojavila/pq3ggd3

Već se pokazuje šta radi Fajzer a tek će vreme pokazati u kakvom ćemo kurcu biti za nekih 6-12 meseci. I zbog epidemije i zbog katastrofičnih nuspojava.

Svi se moraju vakcinisati, ako želimo izlaz iz ovog pakla. I trudnice. Sreća pa je krenulo ovo sa kovid propusnicama. Nadam se da će biti 24-časovne. Samo tako će nam kovid biti u perfektu.