Prijava

I još nešto, smešne brojke ili ne, to nije ono što bi trebalo da se dešava sa populacijom koja je vakcinisala preko 80 posto populacije. Prosta je stvar.

Veruj mi da bih ja najviše od svega voleo da vakcine pomažu trajno ali one to čine isključivo privremeno a ostavljaju trajne posledice po zdravlje pojedinca i potomstva.
Po meni, previlik rizik - pogotovu sa proizvodima koji se prvi put koriste u ljudskoj upotrebi.

Vakcine su potpuno bezbedne i efikasne. Samo sa njima ćemo kovid prebaciti u perfekat.

Voleo bih da je to tačno ali nije.

Tačno je. U intenzivnim negama nema vakcinisanih.

To ti kažeš...

To je tačno, to kažu svi.. Vakcinišite se, gospodine ejduse. Da zajedno pobedimo ovo

Ipak ste covek u godinama, rizicna grupa za tezi oblik kovida. Imate 43 godine.

Ko smo danas Zapato?

Ne. Vrlo rado samo da postoji jedan primer zemlje koja je koronu potpuno stavila pod kontrolu. Na žalost vidimo da takve zemlje nema. A ima veliki broj negativnih reakcija i trajnih oštećenja od vakcina.

Sve zemlje osim srbije na planeti zemlji, koliko toliko drze uzde u rukama. Srbija ne. Sreca pa ima ljudi kao sto smo melk i ja koji smo ful vakcinisani. Ucinite i vi to gospodine ejdus. Da prebacimo kovid u perfekat.

Umrećete u najgorim mukama gdine ejdus. Doci ce vam ona doktorka u zutom skafanderu: STO SE NISTE VAKCINISALI EJDUS?

Kruže neke priče da uveličavaju broj nevakcinisanih, odnosno da vakcinisane zavode kao nevakcinisane.

Obzirom da je sve od starta manipulacija a tendencija je stvaranje konstantnog straha vrlo je moguće da je statistika netačna.

niggas be like: mmm da, tendencija upriličavanja konstantne fluktuacije eminentosti i privilegovanosti, oivičena isključivošću jednostavnosti manipulacije statističkim velikodušnostima

Tri puta gospodžo morate da se vakcinišete.
Za sad.

Rusija se raspada od korone (tako kažu), u Izraelu skače broj, kao i još kojekuda. Svet se sprema za nekakav peti, delta+ soj, svi strepe...I onda se pojavi lekar i kaže kako su uzde u rukama :) Jesu, u rukama su, kao uostalom i od samog početka doktore Zapato, vidiš da sve ide kao podmazano - ljudi slušaju, korporacije jačaju, moć raste...Sve po planu.

Nego Gambi brate gde si i šta se dogadja, je l sve ok u kući?

Uzde su u rukama u zemljama gde su ljudi normalni. Srbi sa prosečnim IQ-om od 85 umiru po autobus dnevno. Jer su sve shvatili, prokljuvili i raskrinkali. Upoznao sam mnogo debila u životu, koji su mislili da su popili svo znanje planete, ali ti Melk, tu uzimaš zlatnu medalju.

Čovek iz hitne pomoći bio je kod majke moje prijateljice da joj odradi test, pošto je žena bolesna. Rekao je da ovo do sada nikada nije video, da neko iz obične kijavice razvije zapaljenje pluća.
Takođe joj je rekao da je lično spasio sve kojima je mogao da pomogne tako što im je prepisivao antibiotike na svoju ruku, jer ovi koji bi trebalo da pomognu čekaju da čovek bude 7 dana pod temperaturom da bi dali neku terapiju.
To mi je takođe potvrdila jedna mlađa koleginica čiji je muž pod temperaturom ležao 8 dana da bi mu tek onda dali terapiju, kada je razvio pneumoniju.
Tada su ga lečili kortikosteroidima. Izvukao se jer je mlađi čovek, međutim možete pretpostaviti koji broj ljudi je danas u istoj situaciji.
Kod većine bude kasno kada dođu u bolnicu.

popili svo znanje

Sve* znanje, ispravio me jedan profesor u hodniku na faksu ja sam se razdrao nešto tipa AE BRE ŠTA SEDIMO OVDE SVO VREME i on mi prišo i na glas me napravio na debilka i reko da reč svo ne postoji u srpskom jeziku. Do dan danas se nisam oporavio od te traume.