Prijava

A nije sad nesto pretesko, obzirom da nisam vakcinisan. Sad kad pogledam bas sam se napatio jebeno, sigurno sam dao 1000 evra za pcr-ove zbog putovanja, pa ono svaki put sedis i cekas hocu u avion ili u karantin u nekoj vukojebini. Iz prve ruke vidim da jednostavno ljudi nisu imali opciju nego da se vakcinisu, bukvalno su ustrojili stvari da skoro pa nemas opciju. Ustvari imas kao ja, ali brate kosta nerava i peripetije upm... jebo im pas mater.

Ja pre nedelju dana takva kijavica, bez temperature, bez bolova i malaksalosti, oci crvene, testiram se, neg... bila tad i ambrozija aktuelna, ko zna.

Al za ocekivati je da krenu kijavice, ipak su se 2 god nosile maske, sad vise ne, a i kovid je bio dominantan... ono adenovirusi, rinovirusi

JUST IN - Trace amounts of COVID vaccine mRNAs were detected in the breast milk of some lactating women.

These data demonstrate for the first time the biodistribution of COVID-19 vaccine mRNA to mammary cells and the potential ability of tissue EVs to package the vaccine mRNA that can be transported to distant cells.

https://jamanetwork.com/journals/jamapediatrics/fullarticle/2796427

@disclosetv

Naravno da je to tako. I to su govorili cenjeni genetičari u jeku epidemije i vakcinisanja. Odradili su ogroman uticaj propagandom ali i trovanjem koje su izveli.

Mislim da džaba šalješ Telegram linkove jer 80% ljudi ovde nema načina da ih otvori jerbo su normiji... Odličan video btw, izađe srce na usta

Ne kažem normiji kao NPCjevi nego casual uživaoci interneta

Ustvari jbt vidi može da se gleda i onlajn, ne znam od kad su uveli to ali extra, krenuću sa spamom hihihi

Klikneš link i gledaš, to vas nisu naučili reptilski gospodari u tajnim bunkerima s druge strane meseca?

И је л' си кликнуо и погледао?

Само спемуј Трифорсе, испратим већину што окачиш.

Лолчина, изгуглао његово име и fact check и можеш мирно да спаваш. У праву си Трифорсе, NPC-еви.

Pročitao sam tekst kameni i iako nisam gledao emisiju CIA Rogana gde gostuje taj McKlošar dosta mi se dopada kako se invertuje narativ i prebacuju tvrdnje da se čini kao da ovo sve govori jedan prosečni antivakser, što da od nas naprave idiote, a što da ubace i po koju istinu da bi je tako izmešanu među govnima zaprljali i odvratili ljude od nje. Npr ovo

“The CDC and FDA didn’t have any safety review.”

This is false. Simply reading the first page of the FDA Decision Memorandums for the COVID-19 vaccines that are currently in use clearly shows that the clinical trial data was reviewed for safety by medical doctors and scientists (Pfizer-BioNTech, Moderna, and Johnson & Johnson).

je toliko glupa izjava da je to bolesno, znači on među svojim smarttalk izlaganjima ubaci tu i tamo neke idiotske stvari i sve ostalo se učini totalno nelegitimno iako verovatno ima smisla.

Ne iskreno, do sad bi trebalo svi da znamo da je modus operandi Joe Rogana da dovede svoje CIA drugare poput recimo Boba Lazara koji priča o NLO fenomenu kao nečem što je neka vanzemaljska tehnologija i tako prave narativ u kome se po ko zna koji put basnoslovne sume od poreza građana izdvajaju za nekakve gluposti poput UFO istraživanja, odbranu od istih i ostale pičke materine (ima tu još dubljih strana al to prelazi u domen teorija zavere).
Sve u svemu filter uključi i pazi ko su osobe i šta tvrde, i kako se sve to na kraju spinuje.

Izvini brt, ja sam izguglao gospodina s tvog linka i izbacilo mi ovaj članak kao prvi kršten rezultat. Čim vidim ime Džo Rogan, samo mi oči zakrve, mamicu mu glupu. Nisam ulazio u dubine rasprave, a i nemam neke namere. Mir i ljubav.

Žo rogan steroidna majmunčina urokana gorilskim testosteronom

Mir i ljubav.

Mir, stabilnost...

Ahaha cekaj i rogan je blek ops, ne kapiram?

И овај део је смешан, шатро није пЛандемија, појео Кинез шишмиша.

Throughout the podcast, McCullough claimed the pandemic was planned or that public health authorities and/or scientists conspired for an unnamed reason to keep people from getting treatment. But he never provided any evidence to support these claims. These claims also made regular appearances in Plandemic, a two–part pseudodocumentary that went viral in 2020 and propagated baseless conspiracy theories about COVID-19.

На 2:05 прескочите, већ сам качио пре али изгледа мора 100 пута. https://www.youtube.com/watch?v=IC5xsfDJfS0