Prijava

Ajmo vakcine izvolteeee, mojne sad stajemo.

Šta bi sad sa tim silnim milijardama nepotrošenih vakcina, jesu li još uvek u magacinu, ili ih recikliraju? I koliko će da košta? Jbt prvo su nam uzeli lovu da je naprave, saće da nam uzmu lovu za uništavanje. Rade nam šta oće.

a da ja vas pitam šta je sa 500 miliona neprijavljenih kineza

Nepotrosene vakcine, 500 miliona, one kopaju tunele, kopaju rupe, do Moskve, do Pariza, do Londona, do Vasingtona

ko je izvršio privatizaciju u SLOVAČKOJ??
i gde je isusova ruka

black people are actually jews, cutimo a

Aktiviram Teslinu šapu za zaštitu

313 zabrana smrti

89 totalno blagostanje

556 zaštita od zla

Ne krivim ja vas, takav vam je DNA. Kad vas neko nečim jebe u zdrav mozak služite se sarkazmom, kao što prosečan neglasač sns-a pogleda Kesića subotom i kaže sebi toooo ala mu je rekooo, jebi majmuna. Slab copium doduše ali dobro, svako se služi čime može.

a ti čime se služiš brt i kakav je tvoj DNA ako bi mogao da obrazložiš u jednom podužem postu

Da citiram velikog čoveka, bez truni sarkazma.
Ubo suštinu.

bombas
rođače, premijer ti je hrvatica peder, o čemu pričaš... to je neka lokalna priča, na koju eventualno možeš da utičeš, barem preko prijatelja itd... a ti se bakćeš američkim stvarima iako verovatno nećeš prići na kilometar nikom od ovih o kojima pričaš, kakvo jebeno traćenje vremena i resursa

e moj shmo, you wouldn't get it

kakav je tvoj DNA

Šampionski brateu.

mogu li kupiti jednu teglu?

Brt rasprodat sam, staviću te na listu ako oćeš tamo negde za avgust.

takav vam je DNA

Jbg, ono što je valjalo izginulo na Kosovu, ostali samo potomci Brankovića.

ali ali Branković je povukao snage zato što je mislio da je bitka već dobijena jer su oba turska krila bila slomljena

Ako cujem jos jednom negdje “Kosovo”, dobiću dijareju