Prijava

i farmaceutske kompanije da priznaju.,da smuckali smo neko sranje da bi zaradili miljarde, kako ce to da utice na ljude nemamo pojma.neko ce da ima probleme sa srcem neko ce da bude akresivan..ko zna sta sve moze da se desi

ајде стављај катанац овде гебрејезус реко енде
пошто је царина вест остала на прошлој страни

срећан званичан крај свима који славе па и мени
до неке следеће измишљене болести се нећемо оглашавати
свако добро

ЗАТО ШТО ЈЕ ГЕБРЕЈЕЗУС РЕКО ЕНДЕ?!

Ne treba njima verovati tako lako.
Fazon kraj a ljudi i dalje umiru od korone.

Poremeceni Antivaksr
Daj studije da uporedimo

Брате, узми вакцину, тури је под микроскоп, у петријеву шољу, у пируету или који ли већ курац, изврши потребне огледе и реци нам ето, шта то у њој и на који начин ремети рад срца.... То је буквално све што треба да се уради, ништа више од тога, само што ето, нико то да уради....


Ајмо сад мало Бајаге за интермецо, док се то не уради....
https://www.youtube.com/watch?v=Q-UOE9HSZNQ

рекао је ако се не варам да је енде у смислу да не важи више као епидемија пандњмија и то а не да је ИСТРЕБЉЕНА ипак не можеш прехладу да истребиш кажем ја до следеће болести се не оглашавати

Гебрејесусе, дај ми лавље срце

Al smo se raspisali nocas, sta je ovo

nije sajt bio zivlji odavno

само да дође проф да уради свој посо и да тури локот јер ако један сајт са 13 аутора не функционише зашто би држава

Брате, узми вакцину, тури је под микроскоп, у петријеву шољу, у пируету или који ли већ курац, изврши потребне огледе и реци нам ето, шта то у њој и на који начин ремети рад срца....

Turi govno pod mikroskop i da, dokazaces da si jeo fazon cevape

Oces kurac.

Секунд је делио од ауто-лока теме....

Nema ovde nista od loka.

Masa ne zeli da misli i jebu je teske teme, ko mesnog sto me spamuje non stop. I zato ajmo se vise ne baviti ovim jer je PROSLO PROSLO PA PROSLO JE

Kao da nije ni bilo. Klasicna amnezija, fuj grozne teme zastarelo.

Dogovoriti se za auto-lok, uskladiti satove i etogac

јбт о курони треба да размишљају људи који су узели брзински склепану вакцину за некакву прехладу такви су одређени да напусте свет брзо

Autolokovati temu mozete ali odvakcinisati se NE to je cela poenta

Zapamtite ovaj post picke