Prijava

Jer šta sad posle svih ovih sranja sa Faučijem, astrom itd? Jako opasna stvar, jer milioni izgube poverenje i onda kad naiđe prava pravcata kuga masa ljudi neće da se vakciniše, i onda sledi čitav pomor i totalni kolaps. Zato mora

- ljudi neki da priznaju sebi da su bili idioti
- ljudi neki da odu na doživotnu robiju
- ljudi da se edukuju
- institucije da se prodrmaju i očiste od kojekakvog škarta što sedi tamo. Inače, najebaćemo.

ali melkijadese dokazano je da je veca korist nego steta pa moooolim te

Dođemo na primer u situaciju da odrastao čovek u 21. veku negira besnilo LOL. Inače trebalo bi da odem i vakcinišem se protiv istog, jer me pre dve nedelje ujeo pas, mada nije zaražen tako da sam to prenebregnuo.

sve u svemu ove prica oko besnila itekako piju vodu i o pasteru kao teskom prevaratnu kao sto je i dzener bio (ubio svog sina mejmun da bi eksperimentisao)

e to ti je neodgovorno moj melke, ko zna mozda vec sutra prsnes od besnila

mada nije zaražen

KAKO ZNAS

@melkijades:

Korupcije ima svugdje brate. Ali za ubistva se još uvijek uglavnom ide u zatvor. Ni jedna država ne bi pustila farmakomafiji da joj sistematski ubija populaciju nekažnjeno. Ima država, ako je već pohlepna kao što jeste i drugih načina da se bogati, ima na svakom ćošku prilike za mutne poslove. Pored toliko prilika za hapanje, sasvim je suludo izabrati baš metod kojim ćeš trovati populaciju. Populacija državi treba. Od nje uzima poreze, itd... Nije cilj da nema od koga da se krade.

- ljudi neki da priznaju sebi da su bili idioti
- ljudi neki da odu na doživotnu robiju
- ljudi da se edukuju
- institucije da se prodrmaju i očiste od kojekakvog škarta što sedi tamo. Inače, najebaćemo.

Rare Melk W

veca korist nego steta

I zato je neophodno da svaki čovek ima pravo na izbor. U slučaju dece i redovne vakcinacije to je već ogroman problem, jer nemaš pravo da sjebeš decu nevakcinisanjem ih, a opet ako ti firma i proizvod sjebu dete dobiješ nešto para i ćao zdravo. U onoj nesretnoj Americi vaci kalendar predviđa da se cijepiš osamdes i nešto puta, EJ BRE! Mora to neko da proizvede, izvede, naplati...Živa lova jebiga. Ništa ne valja, ni sistem, ni ljudi što imaju internet i u sve se razumeju.

Caro ukucaj “rabies patient” na yt ako postoje klipovi još, jer je jezivije od svih stanja u kojem si vidio bolesnog čovjeka

evo ima nesto, mada to bukv ne znaci nista ali ajde verovacu vam ovaj put

generalno cela prica oko vaca je protkana svakakvim sranjima i reci apriori nista to ne valja vs to je najvece svecko dostignuce je poprilicno podjednaka budalastina

jbg dodjes nekom jovoru koji se kune u vace bukv spomenes mu adjuvanse teske metale kaze boli me kurac, o cemu dalje da pricamo na realnoj osnovi

Melk ako te je ujeo pas vjerovatno ce te poslati na tetanus i eventualnu antibiotski terapiju zbog sekundarnih infekcija (al to samo ako je ozbiljan ugriz) za bijesnilo ne brini, nema ga vise

melkijades: Slažem se da su vakcine jedan VELIKI biznis. Ali nisu trovanje...

Vakcine rade posao, a na tome neko usput dobro zarađuje... Možda i malo više nego što bi trebalo... ali otprilike na tome ostaje.

A što se tiče Astra Zenece, nažalost dešavaju se kiksevi ponekad. Za tu vakcinu se još za vrijeme korone znalo da nije baš najsigurnija i ljudi su je izbjegavalo, ko je god mogao.

Nije ni ona sad neki mišomor, ali dovoljno da kod nekog nezanemarljivog broja ljudi se pojave trombovi, da to bude alarm, i da se prestane koristiti.

Jovore brt idi izguglaj malo koliko su ti fajzeri i ostale astrazeneke platili odštete ljudima do sada. Milijarde. I to ono što su ovi uspeli da odvedu na sud, dokažu, izganjaju itd. Mani me altruizma i biranja manjeg zla, lako je meni da sedim i branim sve to kad nije sjebalo ni mene ni nekoga koga volim.

Ovo sa korona vacom je bilo zbrda zdola i poslužilo je mahom da se zaradi na guliji, i zaradilo se vala pošteno. Bio sam tog stava na početku, i dalje sam pri tome, i nemam šta sebi da prebacim. Ovo "može da našteti" je čitaj - naštetilo je vrv desetinama, možda stotinama hiljada ljudi u manjoj ili većoj meri, morao bi zbog toga neko na električnu stolicu al jbg nećemo.

nisu trovanje al modz poneko da umre...

Pliduuu

Preozbiljan ugriz, mislim da mi je napukla kost u šaci ili šta već, boli i dalje evo posle skoro tri nedelje (ne tako strašno btw), dobio tetić prvu dozu, trebalo da se javljam epidemiologu, idem na preglede itd. ali sam preskočio to.

Jbga neke je sjebala korona, neke je sjebala vaca, ali je mnogo više onih koje je sjebala korona. Na zapadu su se skoro svi vakcinisali, tako da na taj broj postojanje nekih nuspojava ne iznenađuje, pogotovo ako znamo da je vakcina bila nova i ne baš detaljno ispitana.

Kad te zezne vaca još možeš nekog da tužiš, kad te zezne korona nemaš koga.

Preozbiljan ugriz, mislim da mi je napukla kost u šaci ili šta već, boli i dalje evo posle skoro tri nedelje (ne tako strašno btw), dobio tetić prvu dozu, trebalo da se javljam epidemiologu, idem na preglede itd. ali sam preskočio to.

Pa kako ti se to desilo, gdje? Otkud da krene pas na tebe?

nažalost dešavaju se kiksevi ponekad. Za tu vakcinu se još za vrijeme korone znalo da nije baš najsigurnija i ljudi su je izbjegavalo, ko je god mogao

Brate mani me ovoga, ako nije baš najsigurnija koji će moj uopšte na tržištu. Znam i da u Kolumbiji nije baš najsigurnije i zato ne idem tamo, ne ucenjuju me kojekakvim sranjima da odem u Bogotu i šetam ulicama goloruk u deset uveče.