Prijava

a inace virusi se istrazuju i klasifikuju tako sto se posmatraju mikroskopom jelte?

au al me iznerviras sa ovom pseudo naukom koja je tolko plitka da ti treba neko minimalno informisanje kako funkcionise nesto da vidis da je jedenje govana

A samim tim što je HCQ antiviralan preparat automatski pomaže i za bilo šta što je infektivnog karaktera pa onda jelte i za upalu pluća. Italijani kad su otvarali ljude onda kad su pravili autopsije ustanovili su svima na plućima bakterijalne pneumonije... Više smisla mi ima pranje ruku i higijena nego vakcinacija

sta, znamo kako izgleda nakon sto se razmnozi u celiji a ne znamo kako izgleda kad udje u nju ili kako?

Bingo

jer to su dva razlicita virusa? jedan udje, drugi izadje?

a i nalazimo ih tako sto neko gleda mikroskop pa kaze, ovo je korona, a ovo nije?

sta mislis kako ces snimis viruse nego ako uzmes neko zarazeno tkivo, a to su virusi svud po celijama, to virusi generalno vole da rade.

idi vakcinisi se i ne jedi govna. ili nemoj da se vakcinises zabole me, al nemoj jesti govna

Smiri se. Idi odmaraj, sutra imas da gledas ST.Galen.

Definicija virusa treba da bude detaljno preispitana, radi se o eksozomima koje ćelije stvaraju kao odgovor na toksičnu sredinu. Koronavirus može maltene danima da ti bleji u ćelijama i ti takav sa slabim imunitetom fasuješ prehladu i voila

Ejdus
Smiri se. Idi odmaraj, sutra imas da gledas ST.Galen.

Ne igra Sankt Gallen sutra šta pišeš to majmunčino poremećena? Kako da igraju sutra kad traje evropsko prvenstvo?

trifors, jel znas nekog iz svog blizeg okruzenja da je potkacio koronu?

Njegovo blize okruzenje su kokoske.

Znam baš brda ljudi, većina kaže da nije zajebancija i da su mislili da će završiti na respiratoru

Sve sam nešto odlagao, odoh da se pelcujem.

Kojom vakcinom braćo, kojom?

Prvi izbor kinez, kao stari tip vakcine bla bla. Sad pa kao mnogo umrlih koji primili kineza.

Fajzer neispitana tehnologija, aukurac.

Bolje da je jedna i nema razmisljanja.

Tilmo, ti kao mlađi, napravićeš imuni odgovor dobar sa svakom vakcinom. Sve tri su bezbedne, vreme je pokazalo i milijarde vakcinisanih. Za dolazeći indijski soj fajzer se pokazao kao najefikasniji. Ja sam primio sinofarm, za njega studije protiv indijskog soja ne možeš naći. Pozdravljam tvoju odluku da se bodeš.

A ti umrli od kineza su uglavnom bili posle samo jedne doze i dosta stariji. Kod mladih kinez sljaka kao sat, iz okoline imam primere sa po 15k antitela

Tako da nećeš pogrešiti šta god odlučiš

ako planiras da putujes uskoro primi fajzera, totalno je isto ko i kineska i bilo koja druga, a generalno je cesca u zemljama u koje bi mi putovali pa je lakse da prodjes sa sertifikatom i ostalo.

i nije neispitana tehnologija, vektor vakcine se daju vec neko vreme a mrnk je isto ko ruska ili astra zeneka samo nije virus nosilac nego neka mast.

nije brektru u nacinu funkcionisanja, nego u nacinu pakovanja i proizvodnje na veliko.

ustvari ako se stvarno informises od ljudi koji nisu neki trolovi sa interneta, vidis da ni vektor, ni rnk ni sve to nije nesto sto je palo sa neba, nego kontinuitet zadnjih 50 god, i da se i ne razlikuju konceptualno toliko ni od kineske ni od svih prethodnih, nego samo bolje ciljaju.

unapredjena efikasnost.