Prijava

ajde Luvatare, sta odugovlacis

- evo ovo mi je sin, doveo sam ga da uci poso, kako se kaze?
- dobar dan, ljubim ruke.
- daj snajka da vidim taj lavabo sto curi, za mene kafu, za malog nista, nije zasluzio, juce je pred musterijom govorio bez da mu dam dozvolu

Ali te ćale izdržavao do 30-te godine, Zapata

Ja sam radio sa stricem nekad davno. Naučio sam mnogo toga sa njim, a pre svega da ne treba preterivati sa poslom niti se istim opterećivati

Ali te ćale izdržavao do 30-te godine, Zapata

Medicina je to, dugo traje jbg.

"Gledao ga je namrgodjeno... onako presavijenog ispod bojlera, dok mu je virio majstorski dekolte. Isuse, kako je smrdeo. Setio se svakog udarca koji mu je otac dodelio, u trenu, od detinjstva do sada, setio se onog trenutka kada je pao godinu na faksu i pokunjen morao da dodje da ga moli da radi s njim. Trenutka kada je zrtvovao svoju slobodu radi 200 evra mesecno. Trenutka kada je definitivno postao pijun svog oca nasilnika. Ili je pijun zapravio bio ceo svoj zivot. Isuse, kako je smrdeo.

Kako bi bilo lako ubiti ga. Sada. Istog trenutka. Spasiti se bede. Udariti ga gedorom po potiljku, i reci da se bojler odvalio i pao na glavu. Zadaviti ga i okriviti infarkt, ipak je bio gojazan. Ali nije imao hrabrosti. Samo je cutao, klimao glavom i grizao usnu.

Isuse, kako je smrdeo"

Jadi mladog Erua, 2020, Samizdat B92

Raditi sa ćaletom > ćale te izdržava

Priznaj, Đepe Gamborela

Bukvalno nisam uzeo caletov dinar od 2007. godine

Bolesniče bolesni što mi truješ svest bre, ja došo da pročitam nešto smešno, eventualno histerično, kad ono međutim....

Ja nikad ne gresim, jednom prilikom sam pomislio da sam pogresio, i pogresio sam, dakle nisam pogresio, jer ja nikad ne gresim

Šta lupetaš ti dečko

Zar ovo nije zbirka /r/jako_lose_fore?

Nije, ovde pokusavamo da pomognemo decaku da se otrgne iz kandzi oca preduzetnika i da napravi sebi svoju srecu