Prijava

hahahaha odlicna prica

odlicne teme otvara zapata samo mu napises da broji stolice

I believe in Erisha as strong as I believe in myself, he's going to make it, no doubts

Just keep your flow

Zapata je ljubomoran jer je parazit na državnoj sisi i nikad nije ni pokušao bilo šta da napravi sa svojim životom, nego to je ta lajna što te averidž srpski roditelji guraju po: osnovna-gimnazija-fakultet-državni posao. Idi rokni se, čedo sistema

Tarzaniju finansiraju Đilas i Soroš

Bobe, vodiš li neku evidenciju o nalozima, trocifren broj ipak ne može da se drži u glavi, na primer dođe do zabune nekad pogrešiš browsere na primer kad sa jednog naloga nudiš felacio za novac, a sa drugog recimo pišeš neke normalne stvari itd

Eru zasto te zajebavaju ova deca

Ko ti to kaže, informacije koje su važne za mene ja zadržavam u glavi, ne obazirem se i ne trudim se da zapamtim one nevažne, zato sam ovu veštinu podigao na nivo savršenstva, i oduvek je i bilo tako. That's coming naturally... for me

Baka deje, daj deje baka

Ali ajde da te pustim malo da se igraš... Imam sveščicu na linije u kojoj sam zapisao 4756 naloga, crtica u produžetku, šifra od naloga

samo da ti radis ono sto te cini sretnim, to je vazno

I guess what- ti mi za to uopšte nisi potreban

Svako se sam najlepse igra
Bob trsitelj baki

https://vukajlija.com/forum/teme/75203-lista-svih-nas-kojima-otac-nije-sef-na-poslu?strana=1#post_4032028
al ovo je bas dobro vidi se da je bio nesto vise od brojaca stolica na tarzaniji, fino sam se zagigoljio

Sutra je ponedeljak, Eru vec oko 15h svake nedelje dobija napad anksioznosti.

Svake nedelje nada se da ovaj put njegov otac nece upasti u
eruovu sobu u kojoj zivi vec 25 godina bez sanse da se preseli.

Da nece upasti i grubo reci sinu "budi spreman u pola sedam sutra, ima mnogo da se radi"

Jednom je tako upao kad je Eru bio s jednom od malobrojnih devojaka. Ismevao ga, govorio curi kako moze mnogo bolje od njegovog nesposobnog sina blentavka. Vise je nikad nije video

A šta si uradio drugo, nego prepričao ono moje za poluiposoban stan na Konjarniku. Đepe Gambarela... Stari plagijatoru.

nzm da li ti je glupo sve ovo da pises a znas i sam da moj cale bar 4 puta vise zaradjuje od tebe
i to sam velikodusan jos pa sam ti dao platu od 70k

Erisha je samo još jedna u nizu tužnih sudbina mladih ljudi u ovoj zemlji kojoj neću ni ime da spomenem. Donekle... Do tog stambenog pitanja. Ostalo je prilično okej