Prijava

Erisha je vođen svojim snovima. Da li će novac potreban za realizaciju istih, zaraditi radeći sa ćaletom ili za nekog kontroverznog biznismena, hoću reći smrada izrabljivačkog, iskompleksiranog i sebičnog, apsolutno je nevažno ispred veličine njegovih ciljeva

Ja sam jednom probao da radim sa ćaletom, ali nismo se lepo slagali i odustalo se od te priče. Pritom je čovek operisan od bilo kakvog smisla za privatni biznis. Ima onaj sfrj mentalitet, jedna firma doživotno

Ne mislim o ponedeljku, mislim o ovom danu danas, nedelji. Ponedeljak je sutra, nije danas, posao mi je za sada svakako neminovnost pa zašto bih se i u slobodno vreme opterećivao njime.

Kako sam sebe ne udavis KRAAALJUUUU

virgin zapata smiruje paranoicne babe po bolnicama za platu od 65000
chad eruov cale naplacuje 2500 za osnovnu intervenciju do sat vremena

zapata nije jebo medicinsku sestru, a cca 10 godina radi u rendom bolnici

10 godina je on zadovoljan platom od 53 000, 10 godina meriš temperaturu babama analnom tehnikom, 10 godina te rendom kosmopolita ogovara kako si papučar i peder sa ostalim med švecama

Ajde bre sta se jogunite, salimo se malo

Iselices se jednom iz kuce svog oca, ili ce ti makar podici sprat da budes iznad njega, prakticnije je.

Mislim bice malo tenzija kad se budes ozenio, bice svadja i varnica izmedju tvoje keve i buduce supruge jer su u istoj kuci, ali jebiga sam si birao

vec imam sprat i vikendicu blizu avale i stan u 29.

Bukvalno nisam uzeo caletov dinar od 2007. godine

Ali jesi ženin. OPAAAAAAAAA

Sry, sry vraćam se na tribnie da grickam semenke.

vec imam sprat

I rest my case.

Ajde ajde, mr No, popodnevna dremka, pa večera, pa spavanjac, sutra valja namotati još 400 kilometara kablova u Kung Fu korporejšn

Eriša, kad ih prepiše na tebe, kad ih uknjižiš na svoje ime i stekneš pravo da staviš to pod hipoteku, tad smatraj svojim sve to, to što ti imaš pravo NA KORIŠĆENJE je bukvalno- ništa... Ja tako isto imam ortakovu gajbu, bukvalno mogu se odselim kod njega, ali nije moje

Nevezano za priču, ja nasleđeno neračunam kao moje.

Šta si sam zaradio, ili nadogradio nadleđeno je tvoje.

Ajde ajde, mr No, popodnevna dremka, pa večera, pa spavanjac, sutra valja namotati još 400 kilometara kablova u Kung Fu korporejšn

Naravno Bobe, sutra ujutro kafica, pa trening jedno čuku vremena zgibovi, sklekovi, propadanja, čučnjevi, pa posle relax uz knjigu do posla. Onda 8 sati smena, pa ću da se ulogujem ovde čisto da te napušim kurcem.
Vrlo lagano.

AJde recimo 22 i 30. Može?