Prijava

Izbegavaj nezdrave odnose i nezdrave osobe, ne dozvoli im da ti priđu na 200 metara...

meni nije frka ako vucic to potpise, jer zato su dovedene sve te sjene iz devedesetih koje su umesane bile u sve(i albanci i nasi), da to sad rese i da vladaju ovde, oni ih ne diraju neko vrijeme i adio
da zaista zele da uniste visokonebeski narod srpski, amerikanci i svijetski mocnici bi rekli ''kosovo je srbija'', i onda 3 milijuna albanaca dobije srpsko drzavljanstvo, albanski jezik postane konstitutivan u srbiji i prica sa tu zaustavlja, kao sa mkd. mozda bi to bilo i bolje, zaista je srpski narod bagra

Ma da postoji volja da se to resi, resilo bi se za pola sata - specijalni status za sve sto je Srbima vazno na Kosovu (crkve, manastiri, mesta od posebnog istorijskog i kulturnog znacaja), pod upravom srbije i zastitom medjunarodnih snaga + 4 opstine na severu, potpisali bi siposi odmah

nego ocigledno odgovara ovakvo stanje ili u najmanju ruku nije previse problematicno

Al kako su se ameri popišali po vučku i onom šipcu.

Tramp za izrezbarenom katedrom, ova dvojica nikogovića za stolovima na rasklapanje.

Potpisuj bagro i da te ne vidim.

Možda je takva postavka uvek za nebitne zemlje, al barem vučko ne može da kenja kako ga poštuju.

Vidim probao spin da mu je tramp dao neku hemijsku i ceduljicu lol.

Pogledajte moju profilku dok ne obrise tramp ovaj tvit

Sve je jasno

Složiću se, Zapata
youtube.com/watch?v=X6PD4yHXrAM

Zajeb s moje strane mislio sam da je pomesao kosovo i palestinu

Ja sam joj prvi..

Hahaha ali zajebava nas nemoguće da ne zna za toliko pa jebote predsednik Amerike

Jeste supacki da citiram sebe, al jel vam reko juce:

ako su organizovali amerikanci, onda je (mozda) pokusaj za nesto u vezi njihovih izbora, da se izdejstvuje vest kako je tramp resio kosovsko pitanje, i tako dobije neki promil glasova.
toliko ce i energije da se ulozi u to sa njihove strane (malo), toliko ce i da bude reseno, na recima i obecanjima. do izbora.
posle se jebite tamo, bole me kurac americki.

Ako nista, u retrspektivi, jeste tramp privhatio tu neku ulogu mirotvorca, sto i nije lose. Ustvari, odlicno za svet.
Al jbt, amerikanci bukvalno pocinju i zaustavljaju ratove sa gomilom zrtava, da dobiju 2% glasova na izborima.
Toliko smo im bitni

Pa šta ću sad. Ne mogu se ubijem

(Autor A.R.Chafee.Jr.)
- Alo Bibi, ovde Doni, kaži dragička.
- Šalom Doni, dragička.
- Ispala ti pika! Šnjof grok šnjof šnjof!
- Ma teraj se u lajna!
- Čekaj ne duri se. Našao sam neke Arape koji oće da te priznaju i Ruse koji će da presele ambasadu u Jerusalim.
- Donalde bolje ti je bilo dragička pi
ka.
- Ma bre ozbiljan sam, Kosovo će da te prizna, a Sibir seli ambasadu u Jerusalim.
- Kosovo? Pa to su Šiptari, ne Arapi. I kakav Sibir?
- Ma bitno da su neki Turci.
- Muslimani Donalde.
- Da ti teroristi.
- A Sibir?
- Ma to su oni Melanijini, što pucaju za neki Božić, znaš Jokić, Divac.
- Srbija?
- Da Sibir, sad će da dođu da potpišu i oni i ovi Arapi.
- Dobro Donalde daj šta daš.

tramp pozvao vucica i pristinu da časte izraelce haha

izrael: priznacemo nezavisnost jako bitnog dijela vase drzave koji se otcijepio od vas.
vucic: ne moze to tako, ako vi to uradite mi cemo se osvetiti i prebaciti nasu ambasadu u jerusalem i priznati vas suverenitet na tim okupiranim dijelom protivno UN-u i definitivno priznati izrael sa jerusalemom kao glavnm gradom i time ubosti prst u oko svim muslmanima i jos ćemo se obavezati da svu imovinu jevreja na prostoru srbije sto prije vratimo njihovim nasljednicima.
eto ti ga netanjahu, tako oštar odgovor nisi očekivao.

Cirko91
(Autor A.R.Chafee.Jr.)
- Alo Bibi, ovde Doni, kaži dragička.
- Šalom Doni, dragička.
- Ispala ti pika! Šnjof grok šnjof šnjof!
- Ma teraj se u lajna!
- Čekaj ne duri se. Našao sam neke Arape koji oće da te priznaju i Ruse koji će da presele ambasadu u Jerusalim.
- Donalde bolje ti je bilo dragička pika.
- Ma bre ozbiljan sam, Kosovo će da te prizna, a Sibir seli ambasadu u Jerusalim.
- Kosovo? Pa to su Šiptari, ne Arapi. I kakav Sibir?
- Ma bitno da su neki Turci.
- Muslimani Donalde.
- Da ti teroristi.
- A Sibir?
- Ma to su oni Melanijini, što pucaju za neki Božić, znaš Jokić, Divac.
- Srbija?
- Da Sibir, sad će da dođu da potpišu i oni i ovi Arapi.
- Dobro Donalde daj šta daš.

uf kakva nelagoda za čitanje.

Posto sam jedan od promucurnijih likova koji su krocili na ovaj sajt, dopusticete mi da rasclanim sta je ovaj veleizdajnik juce potpisivao:

1. “Srbija Beograd saglasna je da otvori predstavništvo Privredne komore Srbije i državnu kancelariju u Jerusalimu 20. septembra 2020. i preseli svoju ambasadu u Jerusalim do 1. jula 2021. godine.

Jedna od tacaka koje sa Srbijom nemaju nikakve veze, a cine dobar deo ovog "sporazuma". Svejedno, iako nema nikakve veze, Srbiji je naneta nepopravljiva steta potpisivanjem. Samo dve drzave sveta, Amerika i njihov satelit Gvatemala su otvorile ambasade u Jerusalimu, od evropskih drzava niko. Sve vece religije u samoj svojoj srzi polazu pravo na deo Jerusalima, ovo je velika uvreda i hriscanima i muslimanima. Ovo ce nas kostati svakako. Usput, koliko mi je poznato, Palestina ne priznaje Kosovo.

2 i 3. Autoput Beograd - Pristina, kao i pruga koja povezuje Kosovo i neku luku sa dubokim morem

Apsolutno albanski i americki interes zbog transporta minerala, ruda i ostalog sa Kosova. Srbija nema nikakav interes u ovome, osim u slucaju da vrati Kosovo jednog dana. Srbija ce morati da uzme kredit od amerikanaca, da se zaduzi kako bi njima olaksala. Koje smo mi krpe i koga biramo majku ti jebem. Usput, potpisao je da amerikanci otvore svoju kancelariju u BG koja ce kontrolisati tokove novca na ovim radovima.

4. Zajednicko kontrolisanje Merdara

Jos jedan potpis koji priznaje Kosovo za drzavu.

5. Medjusobno priznavanje diploma i sertifikata
Ovo je znacajno SNS-u i ovo je verujem jedina stvar koja je ucinjena izdajniku (ne Srbiji). Posto je provaljen Megatrend i trenutno je u toku afera sa novim megatrendom, ovo je naprednoj marvi bilo potrebno za stancovanje diploma. Da vidim tog iz opozicije ko ce da ode u Mitrovicu i da trazi na uvid detalje. Smo pratite kadrove sns-a diplomirale u Mitrovici dok su jos na vlasti.

6. Obavezuju se da rade zajedno sa Amerikancima na pitanju raspodele Gazivoda. Drugim recima, potpisao je zvanican dokument kojim se u korist siptara i amerikanaca odrice suvereniteta nad jednim od strateskih resursa Kosova.

7. Rad na unapredjenju energetske situacije i alternativnim izvorima energije

Vetroparkovi, unistavanje malih reka na racun minihidroelektrana, a za racun mafije - i najvaznije, udar na Rusiju zbog gasa i nafte. Ova tacka ce ga kostati vise nego sve ostalo zajedno. Zaista ne verujem koliko je taj covek pogubljen, sta on misli sa sobom meni nije jasno.

8. 5g i zabrana nabavke od "nepouzdanih"

Brat Kinez vec ostri macetu. Jebo je cvorka. A on se obavezao da kupuje od obaveznih, to jest da nas spijunira zapad umesto Kineza i Rusa.

9. Vise razmene informacija oko avionskog saobracaja i bolja koordinacija
ALo, pada nam koks zato sto vi kenjate. Nemoj da se ponovi.

10. Sloboda veroispovesti i obavezno osudjivanje holokausta dok je planete zemlje
Jos jedan od jevrejskih interesa, koji ne znam kakve veze sa Srbijom ima. Religije su tu da se Vlasi ne sete. Cuj religije i holokaust jedna tacka.

11. Gej prava
Potpisao je da treba verovatno jednom nedeljno da zove Ugandu i da ter predsednika tamo da pusti slobodno klanje u bulju. Kakvo sranje i neozbiljnost majku ti jebem.

12. Hezbolah
Posle afere sa Azerbejdzanom, jos jedan udar od strane Srbije na muslimane.

13. Nema kampanje za otpriznavanje
Direktan udar na interese sopstvene drzave.

Eto, to vam je "gospodin" potpisao.