Prijava

Je l to mozda znaci da niste dobili otkaz?
Samo jedna stvar to moze obezbediti u Srbiji a to je partijska knjizica SNS.

Jebem vam mater u picku.

I ja tebi direkt iz Slovacke

Ja sam na odmoru tebra, jaka nemačka firma, šta da ti kažem
XD

Za nas prodane duse ide zasebna tema, nismo mi obradjena tematika trenutno

meni idu smene od 8-16 i 10-18

ja u to doba igram kanter

sta se koji kurac pravdate

Prijavi se na neki konkurs za agenta BIA, cinkaro

Trenutno nemam racun ni u jednoj banci, gde mi je najbolje da otvorim? Treba mi za paypal ebay aliexpress amazon i ta sranja

U OTP, dobićeš i dinarsku i deviznu, gold debit. Ali ako ti treba za neke, da kažem, polulegalne radnje, zaboravi, odbijaju uplatu

Otvori u Telenor banci. Sada se zove Mobi banka. Isti racun ti je i dinarski i devizni, sve je online, mozes dizes pare u inozemstvu bez provizije sa bilo kog bankomata banaka koje posluju u Srbiji. Recimo kad odes u Grcku na more, dizes pare sa eurobank bez provizije. Samo odes do prve Telenor radnje ili standa, posao od 20 minuta, kartica ti stize postom posle nedelju dana max, no questions asked.

Imam je vec 4 godine, radi pos'o bez problema.

Isto može i sa ovim, ima i m-banking aplikacija, sve ti je rešeno jednim klikom, podizanje novca preko isto bez problema ali mislim da je neka provizijica ukoliko nije OTP ili neka lažna Sosijet Ženeral, pošto je i njih kupio Orban. A i lepa kartica, zlatna sa zlatnim slovima, ostavlja lep utisak

Bata Sale, jesi se navikao na užasne glavobolje od njihovog alkohola, piva naročito

Garantujem i da si se ugojio najmanje 5 kg

Sto je najjace smrsao sam 2 kile i pivo im je do jaja

Onda si prvo pivo u životu popio tamo, a za ovo lažeš

Hah, kakav si nemach pojma. Pijem ceske pive, necu valjda bazant. Cistom komercijalom, kozel ovde i kozel u Srbiji nebo i zemlja. Ovdasnji kozel 12 nemas u Srbiji ni da kupis.