Luka Kebara

  1. to onaj mali iz Obojenog programa?

  2. Има их пун курац, овај најмлађи ваљда с Мегатренда. Приватни факултет за приватну Скупштину. Нек им је срећно и да добро потроше државни динар. Греота је добијати те паре, а не знати уживати у животу.

  3. Keba Kraba? Vojvoda od kevlara? Čim sam mu izguglao njušku, bilo mi je jasno da nije ni moglo drugačije

  4. Pa šta? Kao nismo navikli da nam retardirani klinci ulaze u skupštinu, i posle nas karaju narednih 30 - 35 godina. I većim imbecilima je polazilo za rukom, neki su čak kasnije debelo napredovali - što nipošto ne znači da ovaj omladinac neće poći tim stopama, naprotiv. Jer ono - pogledajmo, recimo, ovaj primerak - ko bi mu normalan dao bilo kakvu šansu? https://politika-ekspres.net/images/20180103/5vucic1.jpg

  5. ...Ili recimo ovaj hobit, mora se priznati da je dogurao prilično daleko od svog šajera. https://www.prelistavanje.rs/slike/20141225/paparazzo-od-komuniste-do-bogomoljca-foto-1199526-velika.jpg

    Ili recimo ovo nešto, ni njemu nije loše. https://kps.rs/images/ceda3.gif

  6. Nobody cares for bullshit you're writin' here, MelkiJADE

  7. Nigga, fuck youuu...
    youtube.com/watch?v=Km6i72tiC9s

  8. Лука Кебара будући премијер/прецедник Србије, само се ви смејте

  9. Brate u 200 dinara da će dogurati bar do ministra. Jer jbg ako je Vulin dogurao do ministra, svi imamo šanse.

  10. 200 dinara je nekada bilo 200 maraka, vremena su turbulentna i iracionalna, nikad se ne zna...

  11. мене мало подсећа на вука костића у мала ноћна музика

    МГХАХ ТЗОЛЕЕ
    НЕТЈУ ТЗОЛЕ МГАХ

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.