Prijava

Lozio sam se na furry-e, imao sam nalog na palikaciji Amino Furry, bzvz sam usao tamo i opasno sam se navukao na to...
Sad kad pogledam na te nakazne stvari i na sta sam bio spao, jeza me uhvati

e ovo je brate gilti plezr. apofis kapira sa blagom dozom zdrave perverzije :)

hahah realno, možda i najbolji entry na temi ovoj

više pležr nego gilti

Jebes mi sve ovaj apo ako nema neku seksualnu tamnicu u podrumu kuci

meni ovo nije nista uvrnuto jbg. pa i ova sama pocne video sa "hi guys", pa onda kao isprobava odecu kako stoji i (kurac moj), a verovatno ovamo ima onaj sajt sto placaju za gole videe, ne mogu se setim kako se zove.

za dlaku uvrnutije je ono kad sapucu ribe u mikrofon i lupkaju noktima sto je satro neki psiholoski trik da se opustis i tako nesto, a ustvari drkaju ljudi na to. mada i to kapiram.

ma u principu, dok nisu neke bolestine i niko nije povredjen, sto fizicki sto psihicki, sve to ok, nista nenormalno. najgori su oni sto su nastrani a prave se da nisu ili se uvate religije ili tako nesto.

To je OnlyFans sajt za ljuto simpovanje uglavnom ga obitavaju inceli ali da, nije ništa nastraniji od npr myfreecams ili drugih takvih sajtova jedino je caka što tu možeš naći svoju omiljenu jutjuberku i ona te oslovi imenom ako platiš to je baš ono za ljude kojima je vrhunac erotike da ih riba gazi štiklom gledo sam neke intervjue sa učesnicama gde pričaju kako se razbijaju od para plus im samo zbog toga jućub subskrajberi skaču na hiljade dnevno reci koji win - win
Ovo drugo je ASMR al nema veze s erotikom ja to redovno pred spavanje od kako sam presto da varim mada ima dobrih bičarki samo nije poenta gledanje već slušanje (možda i ima neki erotski asmr ako neko nađe nek postavi)

najjače su mi amerikanke koje pričaju o male privilege a zarađuju stotine hiljada dolara tako što šire anus ispred kamere. mada opet muškarci su sami za to krivi. treba učiti momčiće da ne jure ribu nikad, nijedna pička nije od zlata.

vezano za to, da imam jednu želju od duha iz lampe, ugasio bih tviter.

trifi budi moj čarobni duh iz lampe <3

ovo na temu dobre pičke

https://www.youtube.com/watch?v=R4uBOQDAIUY

Ana Bučević.
Posle konzumiranja ozbiljnih sadržaja volim da odgledam neke njene klipove.
Mislim da ona ume da opusti ljude zahvaljujući neposrednom pristupu, pritom deluje iskreno i dobronamerno.
Ne mora sve da bude vrhunska filozofija, treba da postoji i neobavezna/olakšavajuća komunikacija.

trebao ti je taj klip i toliko recenica da napises da si peder?

Glupa ti je tema, ne pokušavaj da je oživiš na silu.